Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

049677778 - Vetura Të gjitha në Kosovë

BMW , 4
Audi , 3
Citroën , 3
Fiat , 1
Jaguar , 1
Opel , 1
Renault , 1
Seat , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 049677778,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 049677778 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:52 Vetura , Prishtinë

GOLF 8 2.0 TDI 150 PS DSG STYLE

Viti: 2020
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
27 Sht 13:24 Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2.0 TDI DSG 177 PS R-line Cup Sport & Style 4MOTION

19 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 10:16 Vetura , Prishtinë

SEAT LEON 2.0 TDI FR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 10:16 Vetura , Prishtinë

TOUAREG 3.0 TDI 245 PS BLUEMOTION

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 10:16 Vetura , Prishtinë

ALFA ROMEO GIULIETTA SPRINT 2.0 JTD M 175 PS AUTOMATIK

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Sht 10:16 Vetura , Prishtinë

BMW X1 18D 143PS XDRIVE AUTOMATIK FACELIFT

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 10:15 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 2.0 TDI QUATTRO 184PS 3X S-line S-tronic

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 10:15 Vetura , Prishtinë

AUDI Q3 2.0 TDI 140PS S tronic S-line QUATTRO

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Sht 10:14 Vetura , Prishtinë

RENAULT KOLEOS 2.0 DCI 150 PS 4X4 AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 10:13 Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2.0 TDI DSG 190PS 4MOTION HIGHLINE

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 10:12 Vetura , Prishtinë

GOLF 8 2.0 TDI DSG 150 PS STYLE

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
27 Sht 10:10 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 1.4 e-tron 150PS S-tronic S-line

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Sht 10:10 Vetura , Prishtinë

SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 PS AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 10:09 Vetura , Prishtinë

MERCEDES GLC 250 CDI 4 MATIC AMG LINE 204 PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Sht 10:09 Vetura , Prishtinë

RANGE ROVER RR EVOQUE DYNAMIC 2.2 SD4 190PS AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Sht 10:08 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS5 1.6 HDI AUTOMATIK 112PS

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Sht 10:07 Vetura , Prishtinë

CITROEN C4 GRAND PICASO 2.0HDI 150PS AUTOMATIK

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 10:06 Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 170 PS AUTOMATIK

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 10:06 Vetura , Prishtinë

JAGUAR F-PACE S 30D AWD 300 PS AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Sht 10:03 Vetura , Prishtinë

BMW 520D SPORT PACKET 184 PS AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Sht 10:00 Vetura , Prishtinë

BMW 218D GRAN TOURER 150PS AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 09:57 Vetura , Prishtinë

FIAT TIPO 1.6 MULTIJET 120PS AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Sht 09:57 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS4 2.0 HDI 163 PS AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Sht 09:56 Vetura , Prishtinë

BMW 320D xDRIVE 184PS SPORT PACKET AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 049677778 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione