Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

1.2 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 1927
Fiat , 1753
Renault , 1226
VW Volkswagen , 1084
Ford , 193
Seat , 188
Škoda , 180
Peugeot , 133
Citroën , 101
Chevrolet , 74
Nissan , 72
Lancia , 57
Audi , 48
Suzuki , 41
Dacia , 31
Hyundai , 28
Kia , 22
Acura , 20
Smart , 14
Daewoo , 11
Mitsubishi , 10
Honda , 8
BMW , 7
Yugo , 6
Artega , 5
Mazda , 4
Jaguar , 3
Volvo , 3
Toyota , 2
Chrysler , 2
TVR , 2
Alpina , 2
Aixam , 2
Spyker , 1
Lotus , 1
Proton , 1
Rover , 1
Pontiac , 1
MG , 1
Corvette , 1
GMC , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
Piaggio , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 1.2,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 1.2 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 01:29
Linku:
Vetura , Viti

Shiten 3 makina me targa të huaja të ardhur nga Zvicra

4 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Dje 21:17 Vetura , Pejë

Golf 7 2013

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:17 Vetura , Mitrovicë

Golf 7 1.2 Benzin Blue Motion

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:04 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

11 700 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 15:55 Vetura , Prishtinë

Shitet Hyndai i20 1.2 Benzin 2013 BlueEco me dogan

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:10 Vetura , Ferizaj

Skoda fabia Diesel me RKS

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:46 Vetura , Prizren

Shkoda fabia 1.2 benzin

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:45 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa 1.2 ~ AUTOMATIK ~ Benzin

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:43 Vetura , Prishtinë

Polo

6 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:42 Vetura , Prishtinë

Peugeot 2008 52Mi Km

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 10:06 Vetura , Prishtinë

SEAT Leon 1.2 TSI Manual 2012 •COPA• 195.xxx Kilometra

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:53 Shitorja Vetura , Ferizaj

Skoda Fabia 1.2 TSI Automatik DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 09:46 Vetura , Prishtinë

VW POLO R-LINE 2011 1.2 TDI BLUEMOTION RKS Gjendje PERFEKTE

7 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:22 Vetura , Gjakovë

polo 1.2 Diseel

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:21 Vetura , Vushtrri

POLO 1.2 Benzin 2011 162… KM

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:54 Vetura , Vushtrri

Polo 1.2 TDI R line * I DOGANUM*1VIT RKS*

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:42 Vetura , Rahovec

Renault kango 1.2 16v

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 08:27 Vetura , Viti

Golf 7 1.2 TSI Benzinë 2015 Manual 6 shpejtesi me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:04 Vetura , Gjakovë

VW POLO 1.2 BENZIN

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:45 Vetura , Prizren

Lupo 1.2 tdi

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:41 Vetura , Ferizaj

Shes Opel Corsa D 2010 1.2 Benzin

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 01:29
Linku:
Vetura , Viti

Shiten 3 makina me targa të huaja të ardhur nga Zvicra

4 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 01:03 Vetura , Pejë

Fiat punto 1.2 benzin

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 22:31 Vetura , Gjilan

Golf 7

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Sht 22:00 Vetura , Ferizaj

PEUGEOT 208.

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Sht 22:00 Vetura , Mitrovicë

Shitet Fiat Punto 1.2

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 21:15 Vetura , Prishtinë

Nissan micra V.P2010 benzin1.2 ckim etj

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Sht 21:00 Vetura , Prizren

POLO 1.2 TDI 75 PS

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 20:34 Vetura , Vushtrri

AUDI A2 1.2 DIZELL

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 20:29 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.3 Benzins(zetec)

1 950 EUR

23 Sht 20:14 Vetura , Fushë Kosovë

Skoda Rapid

5 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 19:00 Vetura , Therandë

Hondai i20 Benzin 1.2 qmimi 7900 Euro mundesi nderrimi

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Sht 17:01 Vetura , Pejë

Opel Insignia 156000km FaceLift 2.0EcoFlex 2015- I Doganuar

12 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Sht 15:35 Vetura , Prizren

Hynudai

6 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 15:26 Vetura , Lipjan

FORD FIESTA 1.2 BENZIN VITI 2009 ME 156 MIJ KM

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Sht 15:17 Vetura , Pejë

U Shit ... FIAT 500 Automatik / Panoram 1.2 Benzin

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 21:30 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa 1.2 B Rks(1Vit)

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 21:29 Vetura , Ferizaj

Renault Modus 1.2

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 18:27 Vetura , Gjilan

Fiat Punto 1.2 Benzine

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Sht 12:05 Vetura , Rahovec

Polo 1.2

3 015 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 11:59 Vetura , Pejë

Opel Corsa 1.2 Benxin RKS 8 Muaj

2 450 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 11:54 Vetura , Gjakovë

Opel Corsa 1.2

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 10:35 Vetura , Prizren

Shes

4 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 09:50 Vetura , Gjilan

Shitet opell corsa 1.2 benzin viti 2004 me rks 8 muj

2 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 08:30 Vetura , Fushë Kosovë

Polo R-line 1.2TDI Bluemotion Idoganuar RKS i par

7 800 EUR

21 Sht 17:22 Vetura , Prishtinë

Polo

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 15:55 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Opel Corsa

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 15:42 Vetura , Prishtinë

Shitet Fiat Punto - 2002

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 14:06 Vetura , Prishtinë

Shes skoda Rapid 1.2 benzin 2014

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 04:57 Vetura , Therandë

Shitet Renault Clio

1 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 1.2 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

1.2 1.2 1.2 1.2 1.2 1.2 1.2 1.2 1.2 1.2 benzin

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione