1.8 turbo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Ford , 162
Audi , 124
Peugeot , 9
Seat , 6
Opel , 2
BMW , 2
Škoda , 2
Fiat , 2
Renault , 2
Citroën , 1
Rover , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 1.8 turbo,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 1.8 turbo Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:42 ,

ww beetle

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:41 ,

ww beetle

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40 ,

ww beetle

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 22:03 ,

shitet pikapi ose ndrrohet

11 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 00:59 ,

Golf 2 1.8t

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 21:35 ,

Audi A3 1.8 T

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 12:20 ,

Audi A3 STurbo

5 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Maj 17:39 ,

golf 4 gti

3 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 08:17 ,

Golf 4 gti

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 08:17 ,

Audi A3 1.8 benxin turbo

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Pri 17:48 ,

Shitet fyti per passat 4 b 1.8 turbo

60 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 14:23 ,

Shitet pikapi fort transit me dogan 2004 dizell 1.8 turbo

1 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 23:01 ,

U shit flm merrjep

765 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 12:32 ,

ford mondeo

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Mar 20:51 ,

Shitet ose mdrrohet me kobi

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Mar 23:03 ,

Shitet Vetura në gjendje te rregullt

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 16:27 ,

GOLF 7 1.8 BENZIN TURBO - Verzion Amerikan - sport wagon

15 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
07 Mar 08:34 ,

Shitet Vetura ne gjendje te rregull

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 19:48 ,

GOLF 7 1.8 BENZIN TURBO - Verzion Amerikan - sport wagon

15 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Mar 21:24 ,

Golf 4 1.8 tfsi turbo

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 19:32 ,

Golf 4 1.8 tfsi turbo

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 22:19 ,

Kemi pjes per Audi A4

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Shk 22:23 ,

PIKAP rks ford 1.8 dizell (tdci) turbo viti 2004

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 11:25 ,

Audi a4 1.8t benzin

1 150 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 09:21 ,

Ford mondeo 1996

Viti: 1996
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Jan 11:40 ,

����A4 EXTRA 1.8 SR+ REGJiSTRiM 9- MUJ TURBO ����

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Dhj 13:44 ,

Ford

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Dhj 20:07 ,

AutoPjesAlti Audi A3 2005 per pjes

500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 08:01 ,

Seat Alhmbra 1.8 turbo benzin

750 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 19:16 ,

audi a4 automatik 1.8 turbo

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Nën 21:23 ,

Shes ford fiesta 2001 gjendje tmir

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 11:35 ,

Shes ford mondeo viti 99

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 17:10 ,

Audi TT

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 08:32 ,

Ford

750 EUR

18 Tet 17:54 ,

Shitet Ford Mondeo 1.8 Dizel

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Tet 10:58 ,

Ford

750 EUR

12 Tet 17:37 ,

����SHITET FORD 1.8 TDCI EXTRA 2006 AC•CLIM ����

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Tet 15:20 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Tet 15:16 ,

U shit

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:15 ,

U shit

650 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 21:37 ,

Ford Escort 1.8 Turbo Dizel

750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 08:41 ,

Ford

750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 21:29 ,

Ford

750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 20:13 ,

Ford Fiesta 1.8 turbo Dizell

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 17:19 ,

Shitet audi tel:044775238

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 14:41 ,

Shitet ford fokus

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Sht 10:31 ,

Shitet ford focus

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Sht 19:37 ,

Ford Escort

750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 02:40 ,

Opel Calibra - Shitet ose Nderrohet

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 09:46 ,

Shite ford fiesta 1.8 turbo dizell 2001 me bujanoc

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 1.8 turbo | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

1.8 turbo 1.8 turbo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione