Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

2.0 - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 48916
Opel , 9632
Audi , 8399
BMW , 4513
Mercedes-Benz , 4449
Peugeot , 3779
Ford , 2068
Citroën , 1946
Renault , 1750
Fiat , 912
Škoda , 749
Seat , 712
Land Rover , 528
Nissan , 492
Hyundai , 490
Mazda , 390
Kia , 381
Volvo , 359
Alfa Romeo , 331
Toyota , 312
Acura , 298
Mitsubishi , 280
Chevrolet , 259
Rover , 192
Jeep , 161
Chrysler , 157
Honda , 112
Dodge , 106
Suzuki , 100
MINI , 86
Jaguar , 78
Saab , 64
Smart , 64
Ssangyong , 54
Subaru , 51
Aixam , 48
Lancia , 44
Alpina , 42
Daewoo , 39
GMC , 38
Porsche , 32
Tata , 28
Zastava , 24
Artega , 20
Isuzu , 16
Cadillac , 16
Daihatsu , 14
TVR , 13
Dacia , 13
Ferrari , 13
Bugatti , 12
Great Wall , 10
Bentley , 10
Lada , 9
MG , 9
Hummer , 8
Tesla , 8
Grecav , 7
Lincoln , 7
Yugo , 7
Wiesmann , 6
Lexus , 6
KTM , 6
Buick , 5
Pontiac , 5
Piaggio , 5
Wartburg , 4
Proton , 4
NSU , 4
Trabant , 4
Corvette , 4
Maybach , 4
Infiniti , 3
Lotus , 2
DeTomaso , 2
Plymouth , 2
Spyker , 1
BAIC , 1
Talbot , 1
UAZ , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 2.0,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 2.0 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Nën 16:02
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:09
Linku:
Vetura , Prishtinë

Audi Q3

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:09
Linku:
Vetura , Gjilan

Mercedes-Benz C200 AMG-Line

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:56
Linku:
Shitorja Vetura , Ferizaj

Range Rover Evoque 2.0 TD4 Dynamic

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
26 Nën 00:52
Linku:
Vetura , Prishtinë

Opel Astra J

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 22:43 Vetura , Prizren

Skoda super B 2014 dsg 2.0 tdi

123 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:41 Vetura , Besianë

Tiguan 2.0 tdi Dsg automatik 2008 pa dogan

6 400 EUR

Sot 22:38 Vetura , Mitrovicë

Golf 6 LIFE 2.0 Tdi 190 mi km Doganuar 2013

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 22:37 Vetura , Prizren

AUDI A4 2018

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:37 Vetura , Mitrovicë

Touran 2.0 Tdi Automatik Dsg,Navi,Acc Senzora

145 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 22:35 Vetura , Ferizaj

��-BMW -530-AUTOMATiK -2004- RKS EXTRA NDRRiM��

5 900 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:33 Vetura , Besianë

Bmw e60

10 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:33 Vetura , Prishtinë

OPEL ANTARA 4x4 2.0 CDTI 104*** KM AUTOMATIK RKS ����

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:28 Vetura , Ferizaj

Shes Mercedes A Clas 1.7 Dizel RkS 8 Muj Info 049559118

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:28 Vetura , Kaçanik

Shes ope zafiren 2.0 dizell Automatik gjendje profekte

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:25 Shitorja Vetura , Prizren

AUDI A3 2.0 TDI Sportback

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:25 Shitorja Vetura , Prizren

VW Golf VII 2.0 TDI DSG Higline

14 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:25 Shitorja Vetura , Prizren

Ford Mondeo 2.0 TDCI Bizness

16 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:25 Shitorja Vetura , Prizren

VW PASSAT B8 2.0 TDI HIGLINE DSG

17 950 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:25 Shitorja Vetura , Prizren

AUDI Q3 2.0 TDI S-Line Automatik

33 750 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:25 Shitorja Vetura , Prizren

VW PASSAT B8 2.0 TDI HIGLINE DSG 4Motion

24 450 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:25 Shitorja Vetura , Prizren

VW Passat B8 2.0 TDI DSG R-Line 4Motion

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:25 Shitorja Vetura , Prizren

VW Golf VII 2.0 TDI DSG R-Line PANORAM

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:25 Shitorja Vetura , Prizren

VW Tiguan 2.0 TDI DSG

24 750 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:25 Shitorja Vetura , Prizren

AUDI Q5 2.0 TDI Quattro S-Line

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:25
Linku:
Shitorja Vetura , Prizren

VW Golf VII 2.0 TDI DSG Higline

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:25 Shitorja Vetura , Prizren

AUDI A4 2.0 TDI Quattro DSG

24 250 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:25 Shitorja Vetura , Prizren

VW Tiguan 2.0 TDI DSG

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:25 Shitorja Vetura , Prizren

VW GOLF VII 2.0 TDI DSG HIGLINE

17 250 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:25 Shitorja Vetura , Prizren

VW PASSAT B8 2.0 TDI ALLTRACK 4Motion

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:25 Shitorja Vetura , Prizren

SEAT ATECA 2.0 TDI 4Drive DSG.

21 650 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:25 Shitorja Vetura , Prizren

Skoda Kodiaq 2.0 TDI DSG

24 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:25 Shitorja Vetura , Prizren

VW Passat B8 2.0 TDI DSG Higline

22 950 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:24 Vetura , Rahovec

Shitet VW Caddy 2.0 SDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 22:24 Vetura , Prishtinë

Shitet BMW 520D Full

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:23 Vetura , Vushtrri

Pasat b8 bluemotion 2.0 automatik

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:22 Vetura , Vushtrri

Golf 7.5 hichline bluemotion 2.0 automatik model 2018

12 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:21 Vetura , Prishtinë

Shitet BMW 520 D FULL

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:20 Vetura , Vushtrri

Golf 7 confortline bluemotion 2.0 Manuel

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:15 Vetura , Pejë

MERCEDES E 350 CDI AVANTGARDE FULL EXSTRA

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:15 Vetura , Prishtinë

VOLVO XC60 2.4DIZEL D5 AWD AUTOMATIK

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:14
Linku:
Shitorja Vetura , Prizren

AUDI Q5 2.0 TDI S-LINE

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:14 Vetura , Ferizaj

Ford Ka 1.3 TDCI vp.2013 rks deri me 05.12.2024

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:10 Vetura , Prishtinë

SEAT ALTEA XL 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

6 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:09 Vetura , Vushtrri

POLO 1.2 TDI 2013 156… KM

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:08 Vetura , Prishtinë

VW CADDY MAXI 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 7 ULSE

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:08 Vetura , Prishtinë

VW TOURAN 2.0 TDI PA DOGAN����

2 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:57 Vetura , Gjilan

Audi A3 Tdi

5 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:55 Vetura , Mitrovicë

Golf 2.0 TDI GT AUTOMATIC DZG

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:53 Vetura , Prishtinë

Shitet VW TIGUAN 2.0 TDI

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:52 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura VW TIGUAN 2.0 TDI

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:47 Vetura , Besianë

VW GOLF 7

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:47 Vetura , Gjilan

Ford Focus 2.0

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:44 Vetura , Besianë

VW GOLF 7

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 2.0 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 tdi 2.0 2.0 TDI

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione