Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

3.0 - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 12972
Audi , 4219
BMW , 3111
Mercedes-Benz , 1946
Opel , 1560
Renault , 639
Peugeot , 463
Ford , 452
Fiat , 427
Citroën , 379
Land Rover , 264
Toyota , 234
Acura , 176
Jeep , 167
Nissan , 161
Mazda , 138
Porsche , 138
Jaguar , 131
Seat , 116
Alfa Romeo , 90
Škoda , 78
Chrysler , 70
Volvo , 70
Hyundai , 69
Mitsubishi , 68
Saab , 49
Kia , 47
Suzuki , 37
Smart , 37
Aixam , 32
Rover , 31
MINI , 28
Alpina , 28
Chevrolet , 18
Isuzu , 17
Maserati , 17
Honda , 16
Lancia , 16
Dodge , 15
GMC , 13
Zastava , 12
Daewoo , 11
Dacia , 10
Daihatsu , 10
Artega , 9
TVR , 8
MG , 8
Tesla , 7
Ssangyong , 6
Subaru , 6
Ferrari , 6
Lada , 5
Wiesmann , 5
Bugatti , 5
Pontiac , 5
Bentley , 5
Lexus , 5
UAZ , 4
Cadillac , 3
Grecav , 3
Yugo , 3
Infiniti , 3
KTM , 3
Wartburg , 2
Buick , 2
DeTomaso , 2
Hummer , 2
Plymouth , 2
Proton , 2
NSU , 2
Lincoln , 2
Spyker , 1
Lotus , 1
BAIC , 1
Talbot , 1
Ligier , 1
Corvette , 1
Piaggio , 1
Tata , 1
Maybach , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 3.0,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 3.0 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Maj 09:06
Linku:
Vetura , Mitrovicë

Audi A7 3.0 S-line Quattro Sportback 272ps nga Suedia

35 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

Sot 20:18 Vetura , Mitrovicë

TOUAREG 3.0TDI FULL OPCION 3 QELSA

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:06 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI RKS 5DYER 2011

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:06 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

15 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:06 Vetura , Prishtinë

SKODA FABIA FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

8 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:06 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT TDI I DOGANUAR 2013

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:05 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG LINE 9G I DOGANUAR 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:05 Vetura , Prishtinë

RENAULT MEGANE FACE LIFT 1.5 DCI AUTOMATIK 136.000 KM 2013

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:05 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 508 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2014

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:05 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA J FACEL LIFT 1.7 CDTI I DOGANUAR 2014

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:05 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA J FACE LIFT 173.000KM 5 DYER I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:05 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 NEW MODEL FULL OPSIONE I DOGANUAR 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 19:22 Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 96KW 131-PS 1-VIT RKS VITI 2009.

6 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:22 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 2.0 TDI RKS

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:22 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 1.9 TDI RKS

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:20 Vetura , Mitrovicë

Audi a3 1.6 TDI full extra

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:20 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:11 Vetura , Prizren

BLEJM VETURA

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:11 Vetura , Prishtinë

BLEJM GOLF 6 TE AKSIDENTUAR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:11 Vetura , Klinë

Blejm vetura te aksidentuara

12 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:11 Vetura , Prizren

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:11 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te aksidentume

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:11 Vetura , Malishevë

Blejm vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:11 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA NE GJITH KOSOVEN

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:11 Vetura , Prishtinë

BLEJM TOURAN TE AKSIDENTUAR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:11 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:10 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:10 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:10 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:10 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura per pjes

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:10 Vetura , Gjakovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 16:10 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:10 Vetura , Gjilan

Blejm vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:10 Vetura , Drenas

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:09 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:09 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura ne gjith Kosoven

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:19
Linku:
Vetura , Mitrovicë

Nissan Pathfinder

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:14 Vetura , Prishtinë

BMW 325d 2008 facelift

8 700 EUR

Sot 14:09 Vetura , Pejë

BMW X3 30d X-DRIVE ME DOGAN

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:09 Vetura , Fushë Kosovë

Audi a6 Allroad

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:28 Vetura , Prishtinë

VW TOUAREG 3.0 TDI 2010 4x4 I DOGANUAR RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:27 Vetura , Fushë Kosovë

VW CRAFTER - 2009 - ME DOGANE

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:23 Vetura , Prishtinë

BMW F10 3.0D AUTOMATIK 8G 2011 I DOGANUAR RKS

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:22 Vetura , Prishtinë

BMW X5 3.0D AUTOMATIK xDrive 2002 I DOGANUAR RKS

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:22 Vetura , Fushë Kosovë

MERCEDES VITO 109 CDI - 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:22 Vetura , Prishtinë

SPRINTER 313 CDI ~ 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:22 Vetura , Prishtinë

BMW X5 3.0D AUTOMATIK 4x4 2004 I DOGANUAR RKS

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 Vetura , Pejë

Shitet Golf 3

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Vetura , Prishtinë

SPRINTER CERAD 316 - CH

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Vetura , Besianë

TOUAREG 3.0 TDI 4MOTION AUTOMATIK

37 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:04 Vetura , Rahovec

Shitet Vv T5 1.9 TDI 2005 nga ��������

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 3.0 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione