330 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 252
Opel , 67
Citroën , 51
Audi , 42
Renault , 10
Ford , 7
Peugeot , 6
Škoda , 5
Fiat , 4
Mazda , 3
Porsche , 3
Daihatsu , 2
Ferrari , 2
Hyundai , 2
Jeep , 2
Kia , 2
MG , 2
Volvo , 2
Acura , 1
Chrysler , 1
Dodge , 1
Honda , 1
Nissan , 1
Rover , 1
Smart , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 330,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 330 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:51
Linku:
,

BMW individual 330 xi M Paket

4 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 08:49 ,

SHKODA OKTAVIA 1.6 TDI VITI 2015 11MUJ RKS URGJENT

6 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:12 ,

X5 per pjes Auto PjesServis Fidi

999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 21:19 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:10 ,

Bmw 330 E90 M Packet Lci

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:51
Linku:
,

BMW individual 330 xi M Paket

4 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:01 ,

Vw golf 6 2.0 TDI-GTD-DSG automatik viti 2012

13 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:59 ,

Opel Astra H 1.7 CDTI dizell viti 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:52 ,

BMW 330 GT XDrive 2015

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:26 ,

Peugeot Boxer 2.2 HDI DUPELLKABIN ME DOGAN 2004

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 07:19 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1990
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 07:18 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 07:18 ,

Lyerja e brendshme dhe te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAVE

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 07:17 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:17 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKETVE-NDERTESAV

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 07:17 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 02:19 ,

Ford transit connect

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 00:04 ,

Mercedes Benz C220 CDI

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 23:57 ,

Shes Kia cerato 1.5dizell

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 23:57 ,

Shes Renault Clio 1.5dci

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 22:17 ,

BMW 330

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 16:41 ,

Nissan Terrano off road

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Maj 16:41 ,

Kombi T5 1.9 TDI MAX

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 14:06 ,

MERCEDES-BENZ CLS 350 cdi AMG•LINE

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 14:06 ,

Shes Bmw 640d Grand Coupe

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 14:05 ,

Bmw Z4 2.0benzin Kabriolet

7 900 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Maj 14:05 ,

Shes Citroën C5 Automatik 2.7dizell

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 14:05 ,

Shes ML 320cdi Automatik

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 14:04 ,

Shes Bmw 318 dizell

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 14:03 ,

Shes vw Touareg 3.0dizell Automatik

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 14:03 ,

Shes Volvo s80 2.4dizell Automatik

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 14:02 ,

Shes Mercedes-Benz C220 CDI

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 14:02 ,

Shes Honda civic 1.8benzin

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 14:02 ,

Shes Bmw 318dizell

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 14:02 ,

Fiat Linea 1.4benzin

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 14:01 ,

Shes Peugeot expert tepee 2.0dizell

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 14:11 ,

GOLF 5 2.0 TDI 6 SHPEJTSI 2006

5 200 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Maj 10:51 ,

Super lire- Makine automatike per qirinj , Ndrroj me veture!

3 050 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 22:50 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Maj 09:46 ,

Shitet Golf VI, 1.6 TDI Viti 2012 modeli i fundit

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 08:44 ,

bmw

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 22:27 ,

Toyota Avensis dizel 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 01:03 ,

Opel Astra 1.7cd-TI(125ps) 11 muaj RKS

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Maj 22:31 ,

Komod 65 cm

140 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 21:33 ,

Shes Bmw 530d Viti 2017 Full M packet KM:154000

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Maj 21:33 ,

Shes Mercedes E250 Viti 2014 Amg Packet

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 21:32 ,

Shes Mercedes E350 Viti 2011 Amg Packet

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:32 ,

Shes Bmw 335d Viti 2011 Facelift Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 21:32 ,

Shes Bmw X5 35d Viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:32 ,

Shes Mercedes Ml350 bluetec Viti 2012 Amg Packet

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 330 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

330 332 330 332 330d 330 330ci 330

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione