Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

4.2 v8 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 4.2 v8,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 4.2 v8 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Tet 23:36 Vetura , Prizren

Audi a8 2011 4.2 dissel

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Tet 23:20 Vetura , Prizren

Audi a8 2011 4.2 dissel

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 10:40 Vetura , Ferizaj

mercedes s420

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 09:07 Vetura , Gjilan

Pjese per Audi A8 / S8 D3 Benzin & Diesel

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 09:07 Vetura , Gjilan

Pjese per Audi A8 / S8 D2 Benzine & Diesel

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Nën 14:19 Vetura , Ferizaj

VW Taureg 4.2 tdi 2010 automatik

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Gush 15:34 Vetura , Gjilan

Audi A8 4.2 v8 quatro

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Qer 18:46 Vetura , Prizren

Shitet Touareg 4.2 2014

32 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Maj 12:11 Vetura , Prishtinë

Audi A8 4.2

22 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 16:51 Vetura , Prizren

Porsche Cayenne 4.2 TDI V8 BITURBO

31 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Tet 20:29 Vetura , Ferizaj

Audi RS6 5XX+

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Korr 22:33 Vetura , Prishtinë

Shitet Touareg!

3 700 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 21:00 Vetura , Prishtinë

Shitet Touareg

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 12:39 Vetura , Prishtinë

Audi a8 4.2 v8

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 15:29 Vetura , Ferizaj

Audi A8 4.2 TDI, 2010, 350PS

33 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Sht 13:57 Vetura , Prizren

Audi q7

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Gush 19:45 Vetura , Ferizaj

Audi A8, 4.2 TDI Quattro V8 350PS (CH) FULL OPCION

35 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Qer 07:43 Vetura , Fushë Kosovë

Audi A6, 4.2 V8 40v 5500

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 07:51 Vetura , Prishtinë

Audi a8 4.2 V8 Plin ndizne

2 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 21:17 Vetura , Prizren

Audi a8 4.2 V8 Plin ndizne

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 02:29 Vetura , Pejë

AUDI A8 4.2 QUATTRO RKS

18 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 20:42 Vetura , Ferizaj

Audi A8, 4.2 TDI Quattro, 2010, 113'000km

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Nën 14:39 Vetura , Ferizaj

Audi A8 4.2 TDI V8

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Sht 00:30 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A6/S6 4.2 V8 40v

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 17:24 Vetura , Gjakovë

Audi A8

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 16:46 Vetura , Gjakovë

Audi a8

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Sht 21:24 Vetura , Gjakovë

Audi A8

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Sht 21:40 Vetura , Gjakovë

Audi A8

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Gush 13:03 Vetura , Prishtinë

Audi A8 2012

30 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Maj 19:54 Vetura , Gjakovë

Phaeton 4.2 v8 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 21:12 Vetura , Prishtinë

Shitet! Audi S8 4.2 v8

10 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Mar 18:19 Vetura , Lipjan

Audi A8 4.2 TDI Quattro 2009

22 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Mar 20:09 Vetura , Burim

Shes Audi A8 2004

9 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 18:49 Vetura , Therandë

Touareg 4.2 v8

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 15:44 Vetura , Prishtinë

AUDI A8 -11

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 12:14 Vetura , Klinë

Ushit flm merrjep

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Gush 12:43 Vetura , Gjilan

Audi S6 4.2 V8

3 150 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 17:41 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 4.2 V8 BENZINE AUTOMATIK -03

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 13:51 Vetura , Prishtinë

Audi A6

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Gush 20:06 Vetura , Prishtinë

Audi Q7 V8 4.2 diesel Quattro -08

23 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Pri 22:10 Vetura , Prishtinë

Audi A8

27 Mar 15:56 Vetura , Prishtinë

Audi A8 -08

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 4.2 v8 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

4.2 v8 4.2 v8 4.2 v8 4.2 v8

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione