Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

= | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Acura , 2238
Aixam , 558
Alfa Romeo , 2505
Alpina , 499
Artega , 237
Asia Motors , 135
Audi , 31204
BAIC , 31
Bentley , 100
BMW , 23243
HTC , 1
Brilliance , 40
Bugatti , 87
Buick , 44
Cadillac , 134
Chevrolet , 953
Chrysler , 830
Citroën , 9064
Corvette , 40
Dacia , 351
Daewoo , 425
Daihatsu , 195
DeTomaso , 11
Dodge , 244
Ferrari , 93
Fiat , 12248
Ford , 13009
GMC , 124
Great Wall , 35
Grecav , 28
Honda , 628
Hummer , 53
Hyundai , 2080
Infiniti , 43
Isuzu , 189
Jaguar , 403
Jeep , 1431
Kia , 1472
Koenigsegg , 15
KTM , 34
Lada , 276
Lancia , 404
Land Rover , 1968
Landwind , 4
Lexus , 50
Lifan , 1
Ligier , 9
Lincoln , 73
Lotus , 15
Maserati , 43
Maybach , 12
Mazda , 1415
Mercedes-Benz , 48564
MG , 113
MINI , 865
Mitsubishi , 1835
Morgan , 13
Nissan , 3063
NSU , 18
Oldsmobile , 16
Opel , 46800
Peugeot , 14296
Piaggio , 57
Plymouth , 14
Pontiac , 42
Porsche , 347
Proton , 29
Renault , 16627
Rover , 628
Saab , 218
Seat , 4051
Škoda , 3161
Smart , 1145
Spyker , 6
Ssangyong , 217
Subaru , 117
Suzuki , 1040
Talbot , 10
Tata , 91
Tesla , 16
Toyota , 1790
Trabant , 10
Triumph , 7
TVR , 81
UAZ , 31
VW Volkswagen , 142333
Volvo , 1658
Wartburg , 44
Wiesmann , 51
Yugo , 237
Zastava , 282

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe =,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj = Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:28
Linku:
Shitorja Vetura , Gjakovë

MERCEDES BENZ E-CLASS 9G

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:46
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:18
Linku:
Shitorja Vetura , Ferizaj

Shitet Fiat Scudo 1.6 jtd viti 2010

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 21:09
Linku:
Vetura , Prishtinë

Citroen c4

14 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Mar 10:51
Linku:
Shitorja Vetura , Kastriot

PASSAT B7 HIGHLINE LED XENON BI XENON 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 14:20 Vetura , Prishtinë

VW Passat B7 bluemotion DSG 2.0

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 14:20 Vetura , Prizren

��BLEJM TE GJITHA VETURAT BMW VW AUDI MERCEDES

999 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:20 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA G 2.0 BENXIN AUTOMATIK VITI 2003

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:20 Vetura , Gjakovë

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:20 Vetura , Rahovec

AUTO -TREGU ��BLEJM TE GJITHA KERRET NE KS OSE PA DOGAN��

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 14:20 Vetura , Prishtinë

Mini Cooper countryman SD 2.0 ALL4

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:20 Vetura , Kaçanik

��BLEJM VETURA AKSIDENT DEFKT PA DFEKT RKS PA DOGAN��

80 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 14:20 Vetura , Rahovec

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

88 888 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:20 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 5 1.9 TDI 77 KW - GOAL - EKSTREM I RUAJTUR - 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:20 Shitorja Vetura , Artanë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:20 Vetura , Shtërpcë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:20 Vetura , Prishtinë

��BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN��

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 14:20 Vetura , Pejë

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:20 Vetura , Lipjan

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:20 Vetura , Prizren

AUTO-VETURA BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT AKSIDENT

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:20 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

99 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:20 Vetura , Shtime

��BLEJM VETURA TE GJITHA ��LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 14:20 Vetura , Prishtinë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:20 Vetura , Klinë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:20 Vetura , Prizren

��BLEJM VETURA ��TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 14:20 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/4

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:20 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 14:20 Vetura , Pejë

��AUTO-VETURA BLEJM VW BMW MERCEDES DEFEKT AKSIDENT ��

11 500 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:19 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:19 Vetura , Prishtinë

Golf 7.5 2.0 TDI DSG 2019 Face/Lift high/line

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:19 Vetura , Skenderaj

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:19 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 5 2.0 TDI 103 KW - 6 SHPEJTSI - FULL EKSTRA - 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:19 Vetura , Mitrovicë

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 14:19 Vetura , Pejë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:19 Vetura , Malishevë

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 14:19 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 14:19 Vetura , Kaçanik

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:19 Vetura , Lipjan

��BLEJ VETURA PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT RKS PA DEFKT��

80 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:19 Vetura , Gjakovë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:19 Vetura , Prishtinë

Shes - Ndrroj Reno Laguna 1.9 Diesel, 2002, RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:19 Vetura , Malishevë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:19 Vetura , Prishtinë

Bmw 1

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:19 Vetura , Mitrovicë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:19 Vetura , Ferizaj

SHES URGJEND OPEL ASTRA DIZEL 1.7 TIP TOP

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 14:19 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 2.0 HIGH-Line DIZELL

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:19 Vetura , Prizren

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:19 Vetura , Artanë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN DEFEKT PA DEFEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:19 Vetura , Klinë

��BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET�� NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 14:18 Vetura , Mitrovicë

Shes Audi A4 2009 Automatik ����

9 400 EUR

Sot 14:18 Vetura , Kastriot

��BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET�� NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:18 Vetura , Kaçanik

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:18 Vetura , Prishtinë

VW TOUREG 2.5 TDI 2006 RKS 6 SHPEJSI 4x4 MOTION GOMA TREJA

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:18 Vetura , Gjilan

Shiten makinat per dyer dhe dritare PVC

21 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:18 Vetura , Malishevë

��BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DOGAN ME RKS KESH

80 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj = | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • = në kategorinë Vetura | Ford | Ranger
  • = në kategorinë Vetura | BMW
  • = në kategorinë Makina dhe Vegla
  • = në kategorinë Kompjutera desktop
  • = në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki
  • = në kategorinë Kafshë në fermë
  • = në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf
  • = në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • = në kategorinë Shërbime
  • = në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione