Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

A 170 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 17
Opel , 9
BMW , 5
Renault , 4
MINI , 3
Hyundai , 2
Peugeot , 2
Volvo , 2
Ford , 2
Nissan , 1
Suzuki , 1
Citroën , 1
Pontiac , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe A 170,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj A 170 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:34 Vetura , Prizren

Mercedes A170

2 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:37 Vetura , Vushtrri

Mercedes A classe 170 cdi

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 12:21 Vetura , Prishtinë

Mercedes A 170 Dizel 2004 ne emer tem

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 03:06 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 7.5 2.0 TDI-DSG automatik viti 2019 me doganë te pagum

19 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 20:26 Vetura , Prishtinë

BICIKLETË ELEKTRIKE MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 18:58 Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA B

21 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Mar 17:10 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 2 1.9 Dizell 5 shpejci viti 1988 Rks d

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 17:10 Vetura , Fushë Kosovë

Opel Astra J 1.7- CDTI-Viti 2012 Me Dogane te paguar

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 12:20 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 7 TDI 2016 Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 13:22 Vetura , Ferizaj

A-170 2004 verzion Loong Rks

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 20:42 Vetura , Ferizaj

A-170 Dizell manual 2004 verzion Loong

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 19:28 Vetura , Kastriot

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 14:11 Vetura , Ferizaj

Mercedes A clas 170 disel Per Pjes

22 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 10:32 Vetura , Prishtinë

Suzuki SX4 S-Cross 4x4 1.6 D Automatik

12 800 EUR

20 Mar 16:44 Vetura , Ferizaj

��•ii SHiTUR ����

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 16:18 Vetura , Ferizaj

A-170 Manual 2004 Rks verzion LoonG

1 EUR

20 Mar 01:46 Vetura , Gjilan

A class

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 21:39 Vetura , Prishtinë

Mercedes a 170 dizell cdi..pa dogane

950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 18:52 Vetura , Ferizaj

A-170 dizell Manual Panoram Rks

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 12:01 Vetura , Deçan

Nissan Pathfinder 3.3 v6����

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Mar 15:57 Vetura , Ferizaj

A-170 dizell Manual Rks Abs esp klim fellne

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 14:28 Vetura , Prishtinë

Golf 6 gtd

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 21:00 Vetura , Mitrovicë

Shes Veturen - Mercedes A Klas

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 16:23 Vetura , Ferizaj

SHES A CLASS 170 CDI RKS 10 MUJ

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 22:20 Vetura , Ferizaj

AUTOLARJA VJEN TEK JU!

8 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
22 Shk 20:32 Vetura , Gjilan

Mersedes a class 170

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 17:56 Vetura , Therandë

Mercedes A 170 CDI

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 13:25 Vetura , Prishtinë

Shitet mercedes Benz A 170

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 19:39 Vetura , Kastriot

Shitet-nderrohet

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 13:33 Vetura , Prishtinë

Shiten pjese per Passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Shk 22:55 Vetura , Kastriot

Shitet-nderrohet

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 21:53 Vetura , Ferizaj

Pjes per mercedes a clas 1.7 dizell Gjysautomatik

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 09:56 Vetura , Rahovec

Mercedes A class 170 - 1 VIT Regjistrim RKS

2 700 EUR

06 Shk 17:11 Vetura , Ferizaj

A170 dizell Manual 2003 Rks 3 muj 045-367-450

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 22:37 Vetura , Deçan

Opel frontera 3.1

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 21:28 Vetura , Ferizaj

Mercedes

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 12:44 Vetura , Ferizaj

Mercedes automatik A-170 verzion Loong

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 12:37 Vetura , Ferizaj

Automatik A-170 dizell Verzion Loong 2002

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 11:28 Vetura , Pejë

SHITET CADY

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Jan 10:15 Vetura , Mitrovicë

A Class 170 Dizel Regjistrim 1 Vit

2 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Jan 01:27 Vetura , Ferizaj

A-170 manual 2001 abs esp klim verzion Loong

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 11:45 Vetura , Gjilan

a class

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 02:49 Vetura , Prishtinë

Shes Audi Q5 2.0 TDI v.p 2018

35 500 EUR

16 Jan 18:46 Vetura , Prizren

shes mercedes A 170

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 12:03 Vetura , Ferizaj

MERCEDES A 170 CDI VP 2004 RKS 1 VIT LONG VERSION

1 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 18:55 Vetura , Gjakovë

Mercedez A 170-sh

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 19:54 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

28 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Jan 12:17 Vetura , Ferizaj

MERCEDES A CLASS A170 1.7 DIZELL VP 2003 /RKS 1 VIT

3 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 16:13 Vetura , Lipjan

Mercedes A170 DIZELL ME REGJISTRIM

2 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj A 170 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • A 170 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen
  • A 170 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | A 170 | A-Class
  • A 170 në kategorinë Makina
  • A 170 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • A 170 CDI në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | Model tjetër
  • A 170 pa dogan në kategorinë Vetura
  • A 170 mercedes në kategorinë Vetura
  • A 170 në kategorinë Pjesë rezerve
  • A 170 cdi në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • a 170 në kategorinë Makina dhe Vegla

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione