Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

A4 2008 karavan | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 12
Opel , 8
Ford , 2
BMW , 1
Daewoo , 1
Kia , 1
Peugeot , 1
Pontiac , 1
Seat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe A4 2008 karavan,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj A4 2008 karavan Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Shk 16:13 Vetura , Prishtinë

Audi Q7 3.0 TDI 3 x S Line 272ps Matrix

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Jan 19:54 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

28 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Jan 13:34 Vetura , Prishtinë

Ford Transit 2008 2.2 Disel 115.000KM

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Nën 20:33 Vetura , Prizren

Audi A4 2008 1.8 Turbo Karavan

6 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Tet 22:52 Vetura , Prishtinë

Audi a6 2.0 tdi 2008 pa dogan

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Pri 23:03 Vetura , Prishtinë

Audi a6 2.7 tdi pa dogan 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 09:06 Vetura , Gjilan

Pjese per Audi A4 1.9 - 2.0 - 2.5 - 2.7 - 3.0 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Nën 19:40 Vetura , Mitrovicë

U SHIT

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 19:40 Vetura , Mitrovicë

I SHITUR

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 11:16 Vetura , Mitrovicë

Opel Corsa 1.0 i sapo regjistruar

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 12:19 Vetura , Mitrovicë

Opel Corsa 1.0 i sapo regjistruar

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 08:29 Vetura , Mitrovicë

OPEL CORSA

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 22:17 Vetura , Mitrovicë

OPEL CORSA 1.0

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 13:25 Vetura , Prishtinë

opel vektra benzin 1.6

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Korr 23:26 Vetura , Prishtinë

Seat ibiza 1.4 tdi 2008 pa dogan

1 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 21:02 Vetura , Fushë Kosovë

pikap ford

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Pri 17:40 Vetura , Prishtinë

Peugeot 301 - 2018 - 7000km

9 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Shk 15:46 Vetura , Ferizaj

Audi a4 b8 2.0tdi full S Line

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 13:56 Vetura , Gjilan

golf 2 gti

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 13:30 Vetura , Ferizaj

golf 2 gti

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Qer 15:32 Vetura , Mitrovicë

Shes veturen audi a4

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 17:46 Vetura , Gjakovë

Audi A4, FULL-EXTRA, viti 2008.

10 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 10:13 Vetura , Gjilan

Audi a4

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Pri 18:06 Vetura , Prishtinë

Kia Sorento 2.5 diesel Automatik Bej Ndrrim

4 499 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 14:50 Vetura , Prishtinë

Urgjent shes Daewoo Matiz

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 11:41 Vetura , Gjakovë

Shitet Bmw

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Gush 12:43 Vetura , Mitrovicë

Amortizera pqer wv caddy nga viti 2004 deri2017

40 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Gush 23:26 Vetura , Mitrovicë

Amortizera peer wv caddy nga viti 2004 deri2017

40 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 10:03 Vetura , Prishtinë

VW Golf 5 1.9 TDI GT DSG 2008

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Shk 17:37 Vetura , Vushtrri

Audi A4 Karavan 2.0 Tdi -Viti i prodhimit 2008.RKS

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 15:19 Vetura , Vushtrri

Shitet Audi A4, viti 2008 automatik, KS

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 23:26 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET DHE NDERROHET

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj A4 2008 karavan | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione