ALFAROMEO | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Alfa Romeo , 102
Ford , 2
Opel , 2
Audi , 1
BMW , 1
Citroën , 1
Peugeot , 1
Seat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ALFAROMEO ,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj ALFAROMEO Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 09:13 ,

Alfa romeo mito 1.3 dizell me dogan

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 15:40 ,

FORD SERVIS JASHANICA autopjes-servisim

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Mar 04:35 ,

Mercedes 190 dizel

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 10:15 ,

Alfaromeo

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 12:22 ,

Audi A4 2X S-line Automatik 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 09:23 ,

ALFA ROMEO

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 14:36 ,

Shiten fellnet 14meq

130 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Tet 15:55 ,

Alfaromeo 147

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 10:26 ,

AlfaRomeo Mito 1.3 Dizell Me dogan te pagume

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Korr 17:59 ,

Urgjent alfaromeo

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Qer 17:48 ,

SHES ALFAROMEO NE GJENDJE TE MIRE 7MUAJ REGJISTRIM

950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Qer 03:46 ,

Bmw 525 dizel

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 11:21 ,

shes Alfaromeo 146 1.6 B

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Pri 21:55 ,

opel vectra 1.8 plin benzin rks 5muj me klim

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Mar 02:40 ,

Alfaromeo 147

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 12:51 ,

Ford

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Dhj 12:13 ,

Shitet CITORENI JUMPY

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 16:46 ,

Alfaromeo 146 benzin

2 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Nën 14:28 ,

UShit Nga AS Bunaa

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Nën 11:27 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Sht 18:41 ,

Shitet&Ndrohet AlfaRomeo 156

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 20:20 ,

shes

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Gush 19:20 ,

Alfaromeo

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Gush 17:30 ,

Alfaromeo

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Gush 12:49 ,

Shes veturen alfaromeo dhe ndrroj me motorr

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Korr 18:52 ,

alfaromeo.19 dizell

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Korr 18:29 ,

Alfaromeo 1.9 JTD

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 07:24 ,

Viber +383 45 950 414

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Qer 01:55 ,

Alfaromeo

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Maj 14:26 ,

Alfaromeo 146

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 01:16 ,

Alfaromeo 147 JTD ne gjendje fenomenale

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 20:10 ,

alfaromeo

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 11:50 ,

alfaromeo

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 14:35 ,

Alfaromeo

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 18:34 ,

Shitet / Ndrrohet

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 10:38 ,

Shitet

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Mar 00:46 ,

Alfa Romeo 147

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 20:57 ,

Shes nderroj Alfaromeo 1.9JTD 10muj rks

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 17:52 ,

Shitet ose nderrohet Peugeot 407coupe 2.7HDi Auto.

5 300 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 20:32 ,

alforomeo

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 22:27 ,

Alfaromeo 146.

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 18:31 ,

alfaromeo

2 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Jan 19:14 ,

alfarome

2 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Jan 20:36 ,

Alfa romeo

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Dhj 14:20 ,

��Pjesë për ALFAROMEO 156��

99 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 18:44 ,

alfaromeo

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Nën 11:00 ,

Alfaromeo 147JTD +chip

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 12:01 ,

Shitet alfaromeo dizel

2 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Sht 14:31 ,

Shitet Alfaromeo super qmim

29 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ALFAROMEO | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione