Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Abc | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 31
BMW , 3
Renault , 3
Audi , 2
Fiat , 2
Peugeot , 2
Seat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Abc,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Abc Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Gush 20:50 ,

Shitet Mercedes-Benz CL55 ///AMG

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 17:23 Shitorja ,

Golf 4 1.9 tdi i thjesht

3 950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Shk 19:44 ,

Reno

630 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 10:30 ,

Shitet ose ndrrohet

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 20:09 ,

SHES BMW 525 TDS DIZELL

2 450 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 19:05 ,

shes BMW 525

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 22:39 ,

Shitet golf 4 tdi vp 2001 me regjistrim

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 15:46 ,

Shitet

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 09:30 ,

Shitet vetura per marakli

2 250 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 18:39 ,

Shiter

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Shk 16:27 ,

Shitet Ople Astra 2005 me regjistrim 7 muj

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 12:26 ,

Shitet Ople Astra 2005 me regjistrim

3 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 16:19 ,

Shes opel astra 1.7 turbo dizell motor japan

980 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Tet 18:59 ,

Shes opel astra 1.7 motor japan turbo dizell

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Sht 19:59 ,

VW Passat 2002 1.6

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 12:58 ,

VW Passat 2002

2 895 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 08:52 ,

Lt Sprinter

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 20:53 ,

Opel Astra

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Dhj 21:19 ,

Shes opel vectra 2002

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Tet 11:29 ,

Shes Passat 2002 1.6

3 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 15:50 ,

peugeot

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Pri 10:35 ,

Pegueot Partner

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Shk 17:01 ,

Urgjent Reno Megane 1.9D Facelift

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 14:51 ,

u shit����

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 10:31 ,

VW Passat TDI 02

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 13:28 ,

U shit flm.merjep

999 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Gush 12:29 ,

OPEL ZAFIRA DIZEL

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 13:40 ,

SHITET/NDERROHET OPEL ZAFIRA

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 13:12 ,

OPEL ZAFIRA

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 18:57 ,

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 20:22 ,

SHITE OSE NDERROHET OPEL ZAFIRA 2.2 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 12:32 ,

OPEL ZAFIRA 2.2 2002 SHITET OSE NDERROHET

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 10:52 ,

SHITET OSE NDERRIM OPEL ZAFIRA 2.2 2002

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 13:19 ,

OPEL ZAFIRA 2.2 2002 SHITET OSE NDERROHET

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 13:08 ,

OPEL ZAFIRA 2.2 2002 SHITET OSE NDERRIM

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 12:47 ,

SHITET OPEL ZAFIRA 2.2 2002 BAN EDHE NDERRIM

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 12:18 ,

SHITET OPEL ZAFIRA 2.2 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 13:47 ,

SHITET OSE NDERROHET OPEL ZAFIRA 2.2 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 22:55 ,

shitet

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 10:33 ,

OPEL ZAFIRA 2.2 2002 BAN EDHE NDERRIM

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 21:34 ,

Urgjent shitet vetura

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 02:17 ,

Shitet urgjent

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Dhj 17:16 ,

Ushit

500 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 11:06 ,

Pasat

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 20:49 ,

SHITET OPEL ZAFIRA 2.2 2002 BAN EDHE NDRRIM

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 19:17 ,

SHITET OPEL ZAFIRA BAN EDHE NDRRIM

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 19:12 ,

SHITET OPEL ZAFIRA BAN EDHE NDRRIM

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 18:14 ,

OPEL ZAFIRA 2.2 7 ULESE 2002 BAN EDHE NDËRRIM

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 21:35 ,

OPEL ZAFIRA 2.2 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 11:22 ,

Audi B 4

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Abc | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

abc Abc abc Abc abc Abc Abc Abc Abc ABC

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione