Aksidentuar | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Audi , 58
Opel , 55
BMW , 34
Renault , 22
Peugeot , 17
Fiat , 15
Citroën , 10
Seat , 7
Ford , 6
Toyota , 6
Kia , 4
Honda , 3
Hyundai , 3
Volvo , 3
Acura , 2
Chevrolet , 2
Jeep , 2
Mazda , 2
Ferrari , 1
Infiniti , 1
Jaguar , 1
Lancia , 1
MINI , 1
Nissan , 1
Saab , 1
Škoda , 1
Ssangyong , 1
Yugo , 1
Dje 23:31 ,

Peugeot 308SW 1.6ehdi EKSTRA tip top

6 666 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:31 ,

Peugeot 308 SW 1.6ehdi EKSTRA pos me kan i ri

6 666 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:49 ,

Blejm Vetura Pa Dogan Aksidentuar Defekt Etj

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:49 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:49 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 22:49 ,

Blejm Vetuar Rks Aksindentuar pa Dogan Defekt Etj

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:49 ,

Blej Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan Etj

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:48 ,

Blejm Vetuar Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:48 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:48 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:48 ,

Blejm Vetuar Pa Dogan Aksidentuar Defekt Rks Etj

1 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 22:48 ,

Blej Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan Etj

2 440 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 22:48 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan etj

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 22:28 ,

Golf 1.9 tdi BLUEMOTION i Doganuar 2010

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:27 ,

Seat Exeo 2.0 tdi Automatik i Doganuar Homologim

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:36 ,

Golf 6 1,6TDI iDoganuar

6 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:30 ,

Kerkoj passat 1.8 benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 09:29 ,

Blej vetura pa dogan ������ Rks

11 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:29 ,

blej vetura pa dogan ������

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:28 ,

Blej vetura +38349555413

12 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:28 ,

Blej vetura pa dogan ������ Rks

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:27 ,

Blej vetura pa dogan ������ Rks

5 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
24 Sht 15:24 ,

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 13:54 ,

Opel Corsa 1.3 EcoFlex

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 10:44 ,

Honda Vtec

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 20:36 ,

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Sht 18:02 ,

Shitet Gjipi i Aksidentuar

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 10:39 ,

Blej Vetura te AKSIDENTUAR

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
23 Sht 10:38 ,

Blej Vetura te AKSIDENTUAR

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Sht 10:38 ,

Blej vetura te aksidentuar

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 10:38 ,

BLEJ AUDI A3

4 099 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Sht 10:38 ,

BLEJ GOLF 6

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Sht 10:37 ,

BLEJM OPEL CORSA

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Sht 10:37 ,

Blejm vetura te aksidentuar

50 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
23 Sht 10:37 ,

Blejm Fiat Punto

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Sht 10:37 ,

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUAR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
21 Sht 18:50 ,

PJES DHE SERVIS PER GJIPA JAPAN AMERIKAN 4X4

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Sht 22:47 ,

shitet per pjes esht e aksidentuar me rks

250 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Sht 14:23 ,

Audi A3

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Sht 09:48 ,

Shes ose drroj ML 350 2012.

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 19:32 ,

Shitet cady 1.9 sdi

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
09 Sht 15:43 ,

Shiten ose ndrrohen veturat

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Sht 20:22 ,

Renault Megane e aksidentuar

599 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Sht 15:55 ,

Shitet vetura

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Sht 19:26 ,

Alfa Romeo 147 e Aksidentuar

1 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim