Alfa Romeo 159 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Alfa Romeo , 65

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Alfa Romeo 159,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Alfa Romeo 159 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:17 ,

Shitet Alfa Romeo - 2.4 Automatik

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:36 ,

Alfa Romeo 159 2.4 JTD

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:05 ,

Shes Alfa Romeo 159 200PS

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:23 ,

Alfa Romeo 159 Ti 2.4 JTDm 210 Ps

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 11:53 ,

Shitet Alfa Romeo 159 1.9 JTD 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 01:40 ,

shes ose ndrroj Alfa Romeo 159 2.4JTDm

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 01:40 ,

shes ose ndrroj Alfa Romeo 159 2.4JTDm

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 01:40 ,

shes ose ndrroj Alfa Romeo 159 2.4JTDm

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 10:02 ,

shes ose ndrroj Alfa Romeo 159 2.4JTDm

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 22:13 ,

Alfa Romeo 159 Goma me Fellne 16she

180 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Mar 18:17 ,

Alfa 159

4 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 15:44 ,

Alfa Romeo 159 2.4 Dizell

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Mar 20:52 ,

Shitet Alfa Romeo 159

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 19:08 ,

Alfa romeo

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Shk 20:57 ,

Alfa Romeo 159

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 22:59 ,

Alfa romeo 159 barazi me kurgjo.

10 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 08:01 ,

ALFA ROMEO GIULIETTA 2.0 JTDm Full Extra

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Dhj 17:54 ,

alfa romeo 159

2 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 03:24 ,

Alfa romeo

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 18:55 ,

Alfa romeo 159 JTDm1.9 2007

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Dhj 11:18 ,

alfa romeo 159

2 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Nën 10:43 ,

Alfa ROMEO , 1.9 JTD , RKS / 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 10:40 ,

Alfa romeo 159

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Gush 18:28 ,

Alfa Romeo 159 multijet m

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Gush 11:12 ,

Alfa romeo 1vit rks

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Korr 18:13 ,

ALFA ROMEO 159

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 13:04 ,

Alfa romeo tip top

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 11:14 ,

Alfa Romeo 159

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 12:40 ,

Shitet Alfa Romeo 159 2006 1.9

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Mar 12:09 ,

Shitet Vetura Alfa Romeo 159 Dizel

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 13:02 ,

Alfa Romeo 159

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Tet 08:43 ,

shitet Alfa Romeo 159

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 00:39 ,

Alfa Romeo 159

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Maj 06:06 ,

Alfa Romeo 159 1.9 Jtd

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 19:25 ,

Alfa Romeo 159

6 000 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 18:04 ,

U SHIT !!!!! Alfa Romeo 159 Diesel 1.9 JTDm

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Sht 19:20 ,

Alfa Romeo 159 300Hp

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Korr 20:16 ,

Alfa Romeo 159 JTDm

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Shk 20:46 ,

Alfa Romeo 159

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Shk 17:06 ,

Alfa romeo 159

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 16:29 ,

Shitet Alfa Romeo 159 V.2006 1.9JTD

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 12:25 ,

Alfa Romeo 159 JTDM & PIAGGIO 250 CC

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 18:32 ,

Alfa Romeo 159 2007 1.9 jtdm 16v 150 Progression G

4 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Tet 20:10 ,

Alfa romeo 159

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 20:13 ,

alfa romeo

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Sht 15:59 ,

ALFA ROMEO 147

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Gush 15:00 ,

Alfa Romeo

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Gush 15:28 ,

Alfa Romeo 159

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Qer 23:49 ,

Alfa Romeo 159

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Alfa Romeo 159 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione