Alfa rome | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Alfa Romeo , 226
Opel , 13
BMW , 8
Fiat , 6
Citroën , 4
Ford , 3
Audi , 2
Peugeot , 2
Renault , 2
Aixam , 1
Chrysler , 1
Daewoo , 1
Jeep , 1
Kia , 1
Porsche , 1
Rover , 1
Škoda , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Alfa rome,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Alfa rome Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:26 ,

Jetta 2.0 TDI 2006 RKS High Line

5 200 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:52 ,

Alfa Romeo 147 benzin -02

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:38 ,

Passat 2 RKS deri 29/05/2021

890 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 11:47 ,

Afa romeo 1,8 benz me klim viti 2000

990 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 11:57 ,

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Pri 15:52 ,

Afa romeo 1,8 benz me klim viti 2000

990 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 11:08 ,

Shitet 1.9 Jtd

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 01:51 ,

TOURAN 2.0 TDI DSG 170 PS

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 15:38 ,

BMW X5 xdrive 35D

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Mar 13:49 ,

Alfa Rome Mito 1.3 dizel

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Mar 21:18 ,

ANDROID BOX - MODELE 2020 - RESERVER ME KANALE

45 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 07:52 ,

Shes alfa romeo 147 1.6 benxin 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Shk 00:08 ,

Pajisje me avull 4në1 Rovus

48 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 19:05 ,

Alfa Rome 156 viti 2003 JTD regjistrim 8 muj

2 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 09:23 ,

Alfa rome 147

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 14:57 ,

shitet

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Jan 13:35 ,

alfa romeo

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 13:35 ,

alfa romeo

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 21:57 ,

Alfa rome

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 18:57 ,

shes ose ndrroj Alfa Romeo

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 15:46 ,

alfa romeo

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 16:43 ,

Chrysler Grand Voyager -00 i ardhur nga Svicera

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Jan 16:42 ,

Ford Escort Tuning -89

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Dhj 04:38 ,

Servis&pjes

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Dhj 13:06 ,

shesim pjes per alfa rome

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Dhj 11:17 ,

alfa rome gt 1.9 jtd 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 20:00 ,

alfa rome gt 1.9 jtd 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 12:35 ,

Alfa rome 1.9 jtd rks i skasum qe 2 jav ndrroj

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 12:14 ,

Alfa rome

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Dhj 23:34 ,

Alfa rome

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Dhj 13:14 ,

Alfa rome

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Dhj 13:10 ,

Alfa rome

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Nën 16:15 ,

Passat 1.9 automatik ..... u shit .

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Nën 19:40 ,

U SHIT

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 19:40 ,

I SHITUR

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 19:30 ,

Passat 1.9 me dy tkuqe higline

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Nën 19:21 ,

Alfa rome

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Nën 19:21 ,

Alfa rome

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Nën 14:46 ,

Passat automatik 1.9

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Nën 14:45 ,

Passat karavan 1.9 me ( Di ) tkuqe

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Nën 19:23 ,

Alfa Rome 1.9 Automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 17:46 ,

Shes Pikup Citroen Jumpy, nga Zvicrra

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 02:19 ,

Alfa rome

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Nën 01:03 ,

Alfa rome

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Nën 15:06 ,

Passat 1.9 automatik !!

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 08:43 ,

Alfa rome 147

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Nën 11:16 ,

Opel Corsa 1.0 i sapo regjistruar

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 12:19 ,

Opel Corsa 1.0 i sapo regjistruar

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 10:11 ,

Passat b5.5 automatik v

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Nën 10:06 ,

Peugot 307 sw me Klim i ardhur nga zvicrra

1 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Alfa rome | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione