Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Alfa romeo 147 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Alfa Romeo , 296
Audi , 30
BMW , 29
Opel , 18
Ford , 14
Peugeot , 11
Renault , 9
Hyundai , 5
Smart , 5
Fiat , 4
Seat , 4
Citroën , 3
Daihatsu , 3
Lancia , 3
Volvo , 3
Chevrolet , 2
Porsche , 2
Škoda , 2
Aixam , 1
Kia , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Alfa romeo 147,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Alfa romeo 147 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:18 ,

VW GOLF 6 AUTOMATIK DSG ME DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:18 ,

BMW 116eD 2014 ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:18 ,

VW CADDY AUTOMATIK DSG 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:18 ,

Caddy 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:18 ,

Caddy Maxi TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:18 ,

Alfa Romeo 147 1.9 jtd ti

3 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:13 ,

Caddy TDI model 2013 i doganuar me TVSh

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:13 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:12 ,

MERCEDES ML 320 CDI

8 700 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:08 ,

OPEL MERIVA 1.7 DIZELL,KLIME,viti 2005,RKS

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:07 ,

FIAT DOBLO 1.9 JTD ME KLIME 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:15 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar, 2250 € ,

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:15 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2250 €

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:14 ,

Audi q5 3.0 tdi quattro 2015

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:06 ,

Shitet BMW 420D

21 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:20 ,

SHITET BICIKLETA MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:32 ,

BLEJME VETURA PA DOGANE (EURO4)

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Qer 19:28 ,

Shitet Bmw 420d GranCoupe

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 11:08 Shitorja ,

Porsche Panamera 3.0D Face Lift Viti 2014 Me Dogan

44 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Qer 12:06 ,

Blej vetura te Aksidentume

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 12:01 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 12:01 ,

Blej vetura te aksidentume

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 11:04 ,

i shitur

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 07:54 ,

Mitsubishi Pajero 2.5 rks

4 300 EUR Price Reduced

19 Qer 13:15 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 16:21 ,

Blejm vetura pa dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 16:20 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 08:31 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 04:10 ,

Hondai Getz

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 12:48 ,

Shitet Ford Mustang EcoBoost

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
05 Qer 18:07 ,

Vw touran ComfortLine 2.0 TDI DSG

1 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 23:27 ,

Alfa Romeo 147 1.9 JTD

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Qer 15:42 ,

Mercedes

5 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 22:26 ,

BMW 116eD 2014 e DOGANUAR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 15:15 ,

Shitet Sistemi i Plinit Dizne

200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 16:39 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

27 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 23:25 ,

I shitur

24 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 22:18 ,

Opel signum

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Maj 22:17 ,

OPEL SIGNUM

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 23:59 ,

OPEL SIGNUM

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Pri 13:08 ,

BMW 730 2015

25 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 13:00 ,

I SHITUR

11 799 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 11:13 ,

Alfa Romeo 147 JTD-2010

5 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Pri 15:09 ,

G Class

30 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 00:08 ,

Mercedes c220 FaceLift

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 16:18 ,

i shitur

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 18:05 ,

BMW 320 D

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Pri 23:06 ,

Tuya Smart Termostat me WiFi për sisteme elektrike deri 16A

65 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Alfa romeo 147 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione