Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Aster g | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 69
Audi , 2
Acura , 1
Pontiac , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Aster g,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Aster g Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:40 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI NAVIGACION KLIMATRONIK RKS 2005

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:20 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 7 TDI 2016 Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 19:00 Vetura , Gjilan

Astra G

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 03:13 Vetura , Gjilan

Astra

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 10:32 Vetura , Prishtinë

Suzuki SX4 S-Cross 4x4 1.6 D Automatik

12 800 EUR

19 Mar 18:53 Vetura , Prishtinë

Opel Aster 1.6 16V Pa Dogan

950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 22:20 Vetura , Ferizaj

AUTOLARJA VJEN TEK JU!

8 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
18 Shk 13:33 Vetura , Prishtinë

Shiten pjese per Passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Shk 09:38 Vetura , Viti

opel aster g

1 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Jan 02:49 Vetura , Prishtinë

Shes Audi Q5 2.0 TDI v.p 2018

35 500 EUR

11 Jan 19:54 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

28 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Jan 22:38 Vetura , Viti

pjes Opel Aster G kabriolet

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Dhj 09:31 Vetura , Kastriot

Opel astra G 1.7

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Tet 23:56 Vetura , Mitrovicë

SHITET OPEL ASTER G 2.0

1 950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Gush 22:56 Vetura , Gjilan

Pllastika e aubes per aster g

20 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Gush 22:01 Vetura , Gjilan

Pllastika e sholltablles per Aster g

30 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 15:57 Vetura , Lipjan

Aster G 1.7 2004

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 22:43 Vetura , Viti

Shitet golf 4 1.9 TDI RKS

3 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 13:59 Vetura , Lipjan

ASTER 2.0 DIZELL DTI

2 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Mar 18:23 Vetura , Fushë Kosovë

Opel Astra

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Mar 13:57 Vetura , Viti

shes opel aster g ngjendje shum te mir

11 211 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 20:16 Vetura , Fushë Kosovë

Ople Aster G

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Mar 10:21 Vetura , Fushë Kosovë

Ople Aster G

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Shk 13:37 Vetura , Gjilan

Shitet Aster g

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 16:34 Vetura , Besianë

Shitet

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Jan 20:23 Vetura , Fushë Kosovë

Ople Aster G

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 11:20 Vetura , Gjilan

Ollogenka per Aster g

30 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 03:18 Vetura , Prishtinë

Astra G 1.7 Dizell Regjistrim RKS 1 Vit perkthimi meniher

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 07:43 Vetura , Lipjan

ASTER DIZELL 2.0 DTI

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 19:38 Vetura , Fushë Kosovë

Ople Aster G

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Nën 19:13 Vetura , Ferizaj

opel aster G

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Nën 21:23 Vetura , Ferizaj

opel aster G

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Tet 18:17 Vetura , Fushë Kosovë

Opel Astra

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Sht 13:14 Vetura , Fushë Kosovë

Shite opel aster g

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Gush 14:54 Vetura , Prishtinë

Opel aster

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Gush 17:00 Vetura , Vushtrri

Shitet opel aster

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Korr 14:17 Vetura , Prishtinë

OPELL ASTRA 1.7

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 21:42 Vetura , Fushë Kosovë

Shite opel aster g

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Korr 12:01 Vetura , Gjilan

Spojleri per Aster g

60 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Korr 16:11 Vetura , Prishtinë

Shes veturen Astra G 2.0 2003

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Korr 16:01 Vetura , Mitrovicë

Shes Opel Aster G 1.7 Dizel Viti99 Rks 6 Muj

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 16:54 Vetura , Lipjan

Opel Astra G Viti 1999 Rks 11 muj Regjistrim Klim AC

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Pri 18:15 Vetura , Fushë Kosovë

Opel Astra

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Pri 13:13 Vetura , Viti

Opel Aster G

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 10:16 Vetura , Artanë

Vallani per aster g

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 16:12 Vetura , Gjilan

Shtopat per aster g

40 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 17:51 Vetura , Gjilan

Pllastika aubes per Aster g

15 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Dhj 16:26 Vetura , Lipjan

shes aster G

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Nën 20:28 Vetura , Dardanë

Opel aster G 2001 rks

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Aster g | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione