Astra | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 8358
VW Volkswagen , 1138
Audi , 279
BMW , 216
Renault , 101
Ford , 94
Peugeot , 88
Fiat , 81
Citroën , 53
Škoda , 30
Seat , 29
Alfa Romeo , 25
Acura , 20
Jeep , 19
Hyundai , 18
Smart , 18
Toyota , 13
Volvo , 13
Mazda , 10
Nissan , 10
MINI , 8
Kia , 8
Suzuki , 7
Rover , 6
Daihatsu , 6
Daewoo , 5
Lancia , 5
Chevrolet , 5
Porsche , 5
Chrysler , 4
Ssangyong , 4
Aixam , 4
Honda , 3
KTM , 3
Alpina , 2
Artega , 2
MG , 2
Isuzu , 1
TVR , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Jaguar , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Dodge , 1
Pontiac , 1
Yugo , 1
Subaru , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Astra,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Astra Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:51
Linku:
Shitorja ,

OPEL ASTRA 2.0 CDTI Automatik

Histora e veturës

7 890 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Sht 12:55
Linku:
,

Opel Calibra V6

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 00:12 Shitorja ,

SEAT LEON 1.6 TDI 2013 / ME DOGAN

Histora e veturës

9 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:51 ,

BMW 530D M Paket

Histora e veturës

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:33 ,

RENAULT CLIO 1.2 BENZIN FACELIFT KLIM 1-VIT RKS 2008

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:33 ,

Audi 80 tip top

Histora e veturës

490 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:32 ,

OPEL ZAFIRA 2.2 DTI OPC LINE NAVI GPS KLIMATRONIK RKS 2004

Histora e veturës

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:32 ,

SEAT ALTEA 1.9 TDI KLIMATRONIK 11-MUAJ RKS 2006

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:31 ,

2017 OPEL ASTRA FACELIFT shes

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:31 ,

SHKODA FABIA 1.2 BENZIN KLIMATRONIK 11-MUAJ RKS 2010

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:30 ,

Renault Clio 1.2 Benzin Facelift klim 11-muaj Rks 2007

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:15 ,

Veture e vogel me klime dhe pak km te kaluara

Histora e veturës

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:01 ,

Opell astra 1.7 dizell viti 2011

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:58 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:51 ,

Audi A3 1.6 TDI S-Line STronic 2011

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:08 ,

Opel Astra e posa ardhur nga gjermania ,Pa dogan����

Histora e veturës

8 100 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:07 ,

Opel astra 1.3 cdti dizel

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:00 ,

OPEL ASTRA 1.6 BENZIN - FULL EKSTRA - KLIME - NJOY -V.P 2003

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:50 ,

Shitet Opel Astra H 1.7 Dizel Ne Gjendje Te Mir

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 21:39 ,

SHITET OPEL ASTRA 1.7 ECOFLEX DIESEL

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:39 ,

SHITET OPEL ASTRA 1.6 ECOFLEX DIESEL

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:37 ,

Opel astra J 1.7 cdti 2010 urgjent

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:37 ,

SHITET OPEL ASTRA K, 1.6 ECOFLEX_ VITI 2016

Histora e veturës

11 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:23 ,

C classe 220 cdi 157000km

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:15 ,

Shes audi a6

Histora e veturës

3 799 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:08 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81

Histora e veturës

1 399 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:08 ,

CITROEN C5 HDI - AUTOMATK - RKS- VITI 2010 -

Histora e veturës

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:07 ,

BMW 1 - 2.0 - AUTOMATIK - VITI - 2013 -

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:07 ,

Citroen C5 3.0 HDI V6 Viti 2011 I doganuar regjistruar full

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:04 ,

Opel Corsa 1.3 CDTI (Dizell)/ Viti 2013 / 9-muaj RKS

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:04 ,

Golf 6 Plus/ 1.6 TDI (I-të kuqe)/Viti 2011/ 11-muaj RKS

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:03 Shitorja ,

Mercedes-Benz CLS 350 Cdi AMG 2012 Full

Histora e veturës

27 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:03 Shitorja ,

Mercedes B 180 Cdi Viti 2013 Automatik Me Dogan

Histora e veturës

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:02 Shitorja ,

Porsche Panamera 3.0D Face Lift Viti 2014 Me Dogan

Histora e veturës

44 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:35 ,

Astra g 2.0 dizell

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:33 ,

Opel Astra 1.7 dizell

Histora e veturës

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:29 ,

Olsi

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:27 ,

Opel astra 1.7

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:19 ,

BMW SERIE 5 - 530d - XDRIVE

Histora e veturës

33 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:18 ,

Fiat Tipo 1.6 16V Multijet Lounge Viti 2016 145.000 KM

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Astra | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione