Au | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 3
BMW , 2
Opel , 2
Ford , 1
Infiniti , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Au,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Au Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:15 ,

BMW X5 M

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Shk 09:13 ,

Shitet VW Golf VII 1.2 TSI Comfortline

9 899 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Shk 00:09 ,

Shitet VW Golf VII 1.2 TSI Comfortline

9 899 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Jan 13:26 ,

-----URGJENT NË SHITJE - INFINITI Q50 - 2015-----

13 200 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Gush 21:29 ,

Shitet golf 6 1.6 dizell v.p 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Gush 13:23 ,

VW Golf GTD 2.0 TDI i sapo ardhur nga Gjermania

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 10:55 ,

A8 2.8 Quattro 193ps

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 15:02 ,

Golf 4

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 12:39 ,

Audi a8 4.2 v8

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 19:05 ,

Opel Vectra C Station Caravan 2.2 DTI -04

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Qer 12:26 ,

Shitet Golfi 2

250 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Shk 09:21 ,

Shitet Mercedes R 320

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 21:07 ,

Golf 6

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Nën 09:17 ,

VW Golf 5

5 599 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 08:30 ,

BMW 320 Au te 3900€

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 12:04 ,

Mercedes Classe C Coupé 220 CDI 7G-TRONIC BlueEFFI

34 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Qer 16:25 ,

Shes Opel Corsa

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Qer 18:41 ,

RENAULT MEGANE 1.9 DIESEL

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Gush 14:54 ,

Ford Fiesta 1.4 tdci 2007 Me klim me tabella te au

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Au | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione