Audi 80 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Audi , 3768
Opel , 213
BMW , 187
Fiat , 73
Renault , 64
Ford , 61
Peugeot , 57
Citroën , 49
Seat , 25
Škoda , 19
Jeep , 19
Alfa Romeo , 14
Smart , 11
Hyundai , 10
Acura , 10
Toyota , 9
Mazda , 7
Chevrolet , 6
Nissan , 5
Rover , 5
Volvo , 5
MINI , 4
Suzuki , 4
Kia , 4
Honda , 4
Aixam , 4
Porsche , 4
Chrysler , 3
Ssangyong , 3
Lancia , 3
KTM , 3
Jaguar , 2
Alpina , 2
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
MG , 1
Daihatsu , 1
Subaru , 1
Sot 21:22 ,

Audi 80

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 20:59 ,

VW Polo 1.2 TDI Viti 2010 RKS Me Klime PERFEKTE

5 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:58 ,

Skoda Rapid SPACEBACK 1.2 Benzin Viti 2014 RKS

5 650 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:57 ,

Skoda Rapid SPACEBACK 1.2 Benzin Viti 2014 RKS

5 650 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:56 ,

Audi A3 2.0 TDI Automatik Viti 2008 S-Line RKS

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:54 ,

Opel Vivaro 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:46 ,

Shes Audi 80 1.8 Benzin Rks I skaduar

399 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:44 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI 2007 REGJ 8 MUJ.TRANSPORTER

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:42 ,

REXTON 270 CDI AUTOMATIK 2008(mundsi ndrrimi) 4WD

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:36 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN DHE HOMOLOGIM 92000km

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 19:19 ,

Audi A6 - Benzin 2.7 - viti 2003 - Automatik - Rks

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:16 ,

VW GOLF 6 2.0 TDI 81 KW TEAM SENZORA - 2009

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:10 ,

- Volkswagen CADDY - 1.9-TDI-2007-i Sapo DOGANUAR

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:09 ,

- GOLF 6 - AUTOMATIK 1.6-TDI-Doganuar + homologuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:55 ,

WW POLO

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:55 ,

SHITET GOLF 7

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:20 ,

Renault megane 1.5 dci

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:07 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005=2.350 euro

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:07 ,

SHES PIKAPIN OPEL COMBO 1.7 DTI 2004 = 2.300 euro

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:07 ,

SHES OPEL COMBO 1.7 motorr japan = 500 euro

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:07 ,

SHES KOMBIN E TIPIT WOLKSWAGEN LT 2.8 TDI=2.499 eu

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:56 ,

Shitet Gjipi MAZDA CX 7, 4X4 MANUAL

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:39 ,

Fiat punto 1.4 evo i doganuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:38 ,

Seat ibiza 1.6 tdi facelift i doganuar dhe homolog

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:36 ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 5 DYER 2012

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:36 ,

AUDI A3 FACE LIFT 1.6 TDI I DOGANUAR 5 DYER 2010

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:36 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI I DOGANUAR 5 DYER 2010

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:36 ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 2012

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:36 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI I DOGANUAR 5 DYER 2011

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:36 ,

VW GOLF 6 1.6 TDI BLUEMOTION I DOGANUAR 2011

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:35 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI 6 SHPEJTSI I DOGANUAR 2015

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:35 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI PANORAM 5 DYER RKS 2009

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:35 ,

SEAT LEON 1.9 TDI DSG AUTOMATIK RKS 2009

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:35 ,

SEAT IBIZA 1.6 TDI STYLE 5 DYER I DOGANUAR 2012

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:18 ,

Pjes Per Audi 100

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:18 ,

Shes Kuk Terheqse Per Audi 80

50 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 17:16 ,

Shes Bandash 15 Per Audi 80

50 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:13 ,

shitet audi 80 me plin shum nxhendje tmir

500 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:57 Shitorja ,

Porsche Panamera 3.0D Face Lift Viti 2014 Me Dogan

44 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:57 Shitorja ,

Peugeot 308SW 1.6 Hdi Viti 2010 Me dogan

5 555 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:56 Shitorja ,

Ford Fiesta 1.6 Tdci Viti 2011 Me Dogan

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:56 Shitorja ,

Bmw X6 3.5D Viti 2009 Me Dogan

19 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:56 Shitorja ,

Opel Meriva 1.7 Cdti Viti 2011 Me Dogan

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:56 Shitorja ,

Peugeot 207 1.6 Hdi Viti 2006 Rks 1 Vit

4 444 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:55 Shitorja ,

VW Golf VI 2.0 Tdi Viti 2011 Me Dogan

8 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim