Audi 100 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 761
Opel , 191
BMW , 153
Ford , 72
Peugeot , 66
Fiat , 64
Renault , 58
Citroën , 35
Škoda , 17
Jeep , 17
Seat , 16
Alfa Romeo , 15
Hyundai , 14
Smart , 14
Volvo , 11
Toyota , 9
Mazda , 7
Nissan , 7
Kia , 5
Daewoo , 5
MINI , 4
Rover , 4
Daihatsu , 4
Lancia , 4
Chevrolet , 4
Chrysler , 3
Suzuki , 3
Ssangyong , 3
Honda , 3
KTM , 3
Acura , 2
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Jaguar , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
MG , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
Subaru , 1
Ferrari , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi 100,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi 100 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Dje 22:38 ,

C classe 220 cdi 157000km

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:16 ,

Citroen C3

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:45 Shitorja ,

Mercedes-Benz CLS 350 Cdi AMG 2012 Full

Histora e veturës

27 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:44 Shitorja ,

Mercedes B 180 Cdi Viti 2013 Automatik Me Dogan

Histora e veturës

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:43 Shitorja ,

Porsche Panamera 3.0D Face Lift Viti 2014 Me Dogan

Histora e veturës

44 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:54 ,

Mitsubishi L300 4x4 dizel 2.5TD

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 20:39 ,

OPEL MERIVA 1.3 CDTI I DOGANUAR 2012

Histora e veturës

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:55 ,

SHES PIKAPIN RENO KANGO 1.5 DCI NE PERFECT GJENDJE

Histora e veturës

1 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:55 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:54 ,

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION R line 2014 NDRRIM I MUNDSHEM

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:47 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:46 ,

VW CADDY TDI 2011 ME DOGAN

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:45 ,

Caddy tdi 2.0 4 motion

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:44 ,

BMW 520i e60 2.2

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:40 ,

VW Jetta 2.0 TDI Automatik Pa Dogan ���� ( Ndrrohet )

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:40 ,

Fiat punto van

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:39 ,

Fiat grande punto (pikap)

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:23 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 19:12 ,

Fiat Punto 186.000km

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:11 ,

Opel Astra 2.0D AUTOMATIKE 2004

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 19:11 ,

Opel Zafira 7 ulese ***Nderrim***

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi 100 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • audi 100 në kategorinë Vetura | Volvo | XC 90
  • Audi 100 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • Audi 100 në kategorinë Vetura | Opel | Kadett
  • Audi 100 c4 në kategorinë Vetura | Audi | Model tjetër
  • audi 100 në kategorinë Vetura | Lancia
  • Audi 100 në kategorinë Vetura | Alfa Romeo | Alfa 156
  • Audi 100 në kategorinë Vetura | Audi | RS-modele
  • audi 100 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Audi 100 c4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen
  • audi 100 c4 në kategorinë Vetura | BMW | 320 | Seri 3

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione