Audi 2.5 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 1226
BMW , 18
Ford , 11
Opel , 9
Volvo , 4
Nissan , 3
Fiat , 3
Peugeot , 3
Jeep , 3
Mazda , 2
Kia , 2
Toyota , 1
Suzuki , 1
Škoda , 1
Acura , 1
Citroën , 1
MG , 1
Renault , 1
Ferrari , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi 2.5,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi 2.5 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:33 ,

Passat B5 Limuzine - RKS (Korrik 2021)

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:07 ,

AUDI A4 2.5 TDI / F1 AUTOMATIK/TIPTRONIK 2006

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:05 ,

AUDI A4 2.5 TDI / F1 AUTOMATIK/TIPTRONIK 2006

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:55 ,

Audi a6 2.5 2003 Automatik

3 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:06 ,

Opel Vivaro 2.5 Diesel 2008 Frigo

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:39 ,

Ford.1.8.Dizell.gjendje t rregullt.vp 1992

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:36 ,

Motorr. 2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:34 ,

Shes motorr per..ford.1.8 dizell..me .menjaq

300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:03 ,

AUDI A4 S4

3 990 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:16 ,

AUDI A6 Quattro

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:42 ,

Shitet Audi A6 Klim,nxemje korrikav

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:16 ,

Olsi

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 14:02 ,

Audi A4 2.5 TDI Quattro Viti 2002 Rks 4muj Manual 6shpejtsi

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:01 ,

Audi A4 2.5 TDI Quattro Viti 2002 Rks 4muj Manual 6Shpejtsi

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:26 ,

Pjes per Audi A4 2.5 tdi me qmime te volitshme

5 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:43 ,

Vw crafter 2.5 tdi targa te huaja dogan Maxi 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:37 ,

VW Touareg 2008 facelift led

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:35 ,

AUDI A 6 TDI 2.5

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 01:16 ,

Audi

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 17:56 ,

Shes audi a4 automatik dizell viti 2004 i ardhnun nga slo

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Pri 17:50 ,

AUDI RS3 Sportback 2.5 TFSI QUATTRO S-tronic 340 PS PA DOGAN

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 16:17 ,

Shes Pjes Per Audi A4 2.5 Tdi Automatic 6Shpejci Motorr t Ri

20 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 08:38 ,

VOLVO V50 1.6 dizel

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Pri 08:08 ,

audi a6 c5 shum e ruajtur

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 07:46 ,

Audi a6 c4 2.5 tdi rks ndrrim me mjete bujqsore

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 19:10 ,

Urgjent Shitet!!

3 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 18:58 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 22:18 ,

U SHIT FLM

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 17:22 ,

Audi A4

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 12:45 ,

Audi A4 2.5 quattro (4x4)

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 09:00 ,

pjes Audi A4 2.5 TDi automatik

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 07:48 ,

SHES PJES PER JEEP LIBERTY 2.5 CRD

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Pri 18:55 ,

���� Ford Ranger 2.5 TDCi 4x4 ����

6 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 02:03 ,

Audi A4 2.5Tdi v6 2006

6 499 EUR

10 Pri 22:54 ,

Pjes per kerre kosove

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 22:53 ,

Pjes per kerre audi a4

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 08:17 ,

Pjese per Audi A8 / S8 D2 Benzine & Diesel

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 08:17 ,

Pjese per Audi A6 C5 Benzin & Diesel

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 08:17 ,

Pjese per Audi A4 1.9 - 2.0 - 2.5 - 2.7 - 3.0 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 08:17 ,

Pjese per Audi A4 B6 1.9 - 2.5 TDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 20:09 ,

Shes Audi a6 2.5 ne gjendje perfekte rks...

3 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Pri 13:28 ,

passat cc 2013 automatik

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 08:57 ,

audi a6 c4 rks 5 muaj dizel ndrrim me kombi

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 09:37 ,

AUDI A 6 VITI 2003 2.5 TDI ME TARGA ZVICRRES SHITET

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 19:53 ,

Audi a6

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 16:14 ,

Nissan KingCab 2.5 Diesel 1997

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Mar 16:14 ,

Shitet.(Ford.eskord).(1.8.dizell)viti.prodhimit.92

580 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 08:09 ,

Motorr.2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Mar 16:54 ,

Audi a6 quattro

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 11:35 ,

Audi A6 TDI

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi 2.5 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Audi 2.5 në kategorinë Vetura | Audi | A4
  • audi 2.5 në kategorinë Vetura | Audi | A6

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione