Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi A4 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 8047
VW Volkswagen , 1513
Opel , 359
BMW , 330
Renault , 105
Ford , 102
Peugeot , 97
Fiat , 77
Citroën , 76
Seat , 45
Škoda , 35
Alfa Romeo , 23
Hyundai , 20
Jeep , 19
Nissan , 16
Toyota , 16
Mitsubishi , 16
Volvo , 16
MINI , 13
Land Rover , 13
Smart , 13
Mazda , 11
Chrysler , 9
Suzuki , 9
Kia , 9
Acura , 9
Honda , 8
Rover , 7
Daihatsu , 7
Lancia , 7
Dodge , 6
Daewoo , 6
Jaguar , 3
Ssangyong , 3
Alpina , 3
Porsche , 3
Dacia , 2
Zastava , 2
Wiesmann , 2
Pontiac , 2
MG , 2
Aixam , 2
Subaru , 2
Chevrolet , 2
KTM , 2
Isuzu , 1
DeTomaso , 1
Hummer , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Saab , 1
Artega , 1
Infiniti , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi A4,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi A4 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:02
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:00
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania Vetura me Qera +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:02
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:02
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:24
Linku:
Vetura , Ferizaj

Shitet BMW 118D

12 600 EUR Price Reduced


Sot 20:43 Vetura , Besianë

P--BLEJ-TE-GJITHA-LLOJET-E-VETURAV ME KESH 24/7

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:41 Shitorja Vetura , Ferizaj

Shitet Audi a4 Matrix 2017

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:34 Shitorja Vetura , Prizren

AUDI A4 2.0 TDI

20 650 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:34 Shitorja Vetura , Prizren

AUDI A4 2.0 TDI Quattro DSG

24 250 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:34 Vetura , Mitrovicë

AUDI A4 3.0TDI MATRIX

21 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:27 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2019 •MATRIX• Vetem me Dogan

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:25 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 20:24
Linku:
Vetura , Ferizaj

Shitet BMW 118D

12 600 EUR Price Reduced

Sot 20:23 Vetura , Prishtinë

SHITET POLO 1.6TDI AUTOMATIK

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:18 Vetura , Lipjan

Audi A4

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:13 Vetura , Malishevë

Audi A4 3.0 dizell

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:12 Vetura , Prizren

AUDI A4 2018

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:06 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK RKS 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:03 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 40TDI 3X-SLINE 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:57 Vetura , Prishtinë

Audi A4 B5

2 650 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:51 Vetura , Ferizaj

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2019 •MATRIX• Vetem me Dogan

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:45 Vetura , Ferizaj

Audi A4 Facelift 2.0 tdi automatik 148058 km

163 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:38 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

10 900 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 19:34 Vetura , Prishtinë

BMW X5 30D M SPORT I DOGANUAR RKS

24 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:33 Vetura , Prishtinë

VV Golf 7 Plus Sportsvan 2015 1.6 TDI Automatik RKS Perfekte

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:33 Vetura , Prishtinë

Rent a Car Kombi T6 Me 9 ulse 049/883-399

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:32 Vetura , Prishtinë

Rent a Car Kombi Ford Transit Custom Me 9 ulse 049/883-399

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:32 Vetura , Prishtinë

VW GOLF VI 2.0 TDI I DOGANUAR RKS

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:32 Vetura , Prishtinë

Seat Leon 2015 2.0 TDI Manual RKS Gjendje PERFEKTE

9 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG EDITION I DOGANUAR

23 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Vetura , Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

7 150 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

14 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI 160.000 KM I DOGANUAR 2014

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:23 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK RKS 2011

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Vetura , Prishtinë

BMW 535 D LUXORY AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG LINE 9G 151.000KM I DOGANUAR 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:08 Vetura , Vushtrri

Shitet Audi A4 2.0 tdi (Automatik 8G) viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:07 Vetura , Prishtinë

BMW 2.0diesel F20 Automatik 2014

14 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:50 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 SLiNE TDI QUATRO RKS FULL OPSION 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:45 Vetura , Vushtrri

Audi A4 2.0 TDI S-Line Quattro 2016

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:44 Vetura , Vushtrri

Audi A4 2.0 TDI 8M 2015

16 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:39 Vetura , Fushë Kosovë

Audi A4

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:35 Vetura , Prishtinë

Audi a4 ne shitje

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:32 Vetura , Lipjan

Automatik bmw 320. 2.0 d viti 2002 rks ni vit

4 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:18 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 2017 MATRIX -QUATTRO

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:16 Vetura , Prishtinë

Golf 7 1.6 2014 AUTOMATIK RKS

11 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:08 Vetura , Skenderaj

Mercedes C 250cdi ���� Automatik 7G Tronic Rks 043762109

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:04 Vetura , Ferizaj

Audi A4 2.0 TDI 2013 Automatik Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:01 Vetura , Viti

Audi A4 2.0 TDI 2014 Automatik Quattro S’Line Me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:56 Vetura , Prishtinë

Shitet Shtepia ne PRISHTINË

100 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi A4 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Audi a4 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | CLS 350 | CLS-Class
  • audi a4 në kategorinë Vetura | Bugatti
  • audi a4 në kategorinë Vetura | Lexus
  • audi a4 në kategorinë Vetura | Lada
  • Audi A4 në kategorinë Vetura | Audi | Q7
  • Audi A4 në kategorinë Vetura | BMW | X5 | X-modele
  • AUDI A4 në kategorinë Makina
  • audi a4 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Audi a4 në kategorinë Vetura | BMW | 518 | Seri 5
  • Audi a4 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C 220 | C-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione