Audi A4 Automatik | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Audi , 947
BMW , 67
Opel , 51
Peugeot , 15
Seat , 13
Jeep , 12
Ford , 9
Renault , 8
Citroën , 6
Smart , 6
Nissan , 4
Chrysler , 3
Kia , 3
Škoda , 3
Fiat , 3
Hyundai , 2
Volvo , 2
Dodge , 2
Chevrolet , 2
Isuzu , 1
Toyota , 1
MINI , 1
Jaguar , 1
Pontiac , 1
Infiniti , 1
Daihatsu , 1
Subaru , 1
Porsche , 1
07 Gush 14:30
Linku:
,

AUDI A4 2.0 TDI- Avantv i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 07:46 ,

MERCEDES E 220 CDI AUTOMATIC

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:45 ,

Mercedes Benz C220 CDI Automatik Full Extra

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:45 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik/Tiptronik

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:44 ,

Mercedes Benz E220 CDI Automatik 1 Vit RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:37 Shitorja ,

AUDI A4 2.0 TDI 2017 I DOGANUAR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:05 ,

mercedes e 220 automatik 2011 rks 8muj tip top FUL

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 06:58 ,

BMW X1 2.0D Xdrive viti 2019-2020 NEW nga CH extra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:54 ,

AUDI A4 nga Zvicra��������

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:54 ,

Audi A4 automatik-tiptronik 2.0

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:39 ,

BMW E60 530D - AUTOMATIK/TIPTRONIK VP 2005

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:45 ,

Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:27 Shitorja ,

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

20 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 22:26 Shitorja ,

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

20 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:25 Shitorja ,

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

20 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:18 Shitorja ,

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

20 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 22:16 Shitorja ,

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

20 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:14 Shitorja ,

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:13 Shitorja ,

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:13 Shitorja ,

Rent a Car Dardania +38345880888 cmimi nga 19.99 E

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:13 Shitorja ,

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

20 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 22:13 Shitorja ,

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

20 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 22:10 Shitorja ,

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

20 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 22:10 Shitorja ,

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

20 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:10 ,

MERCEDES B180 CDI 7 G TRONIC 2012 / ME DOGAN

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:10 ,

Mercedes C220 CDI FACELIFT AUTOMATIK

10 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:10 ,

MERCEDES E200 CDI AUTOMATIK FULL EXTRA

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:04 ,

Golf 6, 2.0 Plus DSG TDI 103kW

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:00 Shitorja ,

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

20 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999


Në fillim