Vetura Audi A4 Automatik - Gjeni veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve në MerrJep.com

Audi , 1111
Opel , 69
BMW , 69
Ford , 17
Peugeot , 16
Seat , 14
Jeep , 13
Renault , 11
Smart , 8
Škoda , 6
Citroën , 6
Fiat , 5
Toyota , 4
Kia , 4
Hyundai , 3
Nissan , 2
Volvo , 2
Porsche , 2
Isuzu , 1
Chrysler , 1
MINI , 1
Suzuki , 1
Pontiac , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
Lancia , 1

Audi A4 automatik - një makinë me vetëm dy pedale, pa ndërprerje dhe gaz. Transmisioni automatik i veturës Audi A4 është po aq i sigurt sa një transmetim manual. Nëse ju jeni duke kërkuar një veturë të tillë, tashmë ju jeni në vendin e duhur!


Në këtë kategori ju mund të gjeni Audi A4 automatik 2.0 TDI,Audi A4 automatik 2.7 TDI, Audi A4 automatik 2.5 TDI dhe seri të tjera të veturave Audi A4 automatik me vite të ndryshme prodhimi.

07 Maj 13:19
Linku:
,

Audi A4 2.0 190 PS Quattro

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 16:20 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:20 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:19 ,

VW Tiguan SportStyle 2.0 TDI 2012 4motion DSG

14 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:17 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:17 ,

Mercedes Benz E220 CDI AUTOMATIK 7G Dogan Homologim

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:16 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:15 ,

Mercedes B 180 CDI Automatik Me Dogan ( Ndrrohet )

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:13 Shitorja ,

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK 2014 / ME DOGAN

13 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:05 ,

AUDI A6 3.0 TDI Quattro Facelift 2010

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:05 ,

VW Passat B7 2.0 TDI Automatik 2013

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:34 ,

VW PASSAT 2.0 TDI CC KLIMATRONIK ULSE GJYSEM LEKUR - 2009

8 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Nëse jeni në treg duke kërkuar për një veturë Audi A4 automatik, atëherë tashmë ju jeni në vendin e duhur!


Platforma MerrJep.com ofron mijëra shpallje për vetura Audi A4 automatik, të cilat janë të ofruara për shitje direkt nga pronarët apo nga auto sallone veturash. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar veturë Audi A4 automatik, të doganuar apo jo, me targa të huaja apo vendore, në MerrJep.com mund t'i gjeni të gjitha.


Mjafton të shfletoni faqen tonë dhe të zgjidhni modelin e duhur të Audi A4 automatik sipas kërkesave apo nevojave tuaja personale.


Audi A4 Automatik në shitje


Si vendi më i madh për tregti në internet, MerrJep ofron modele të shumta të veturave Audi A4 automatik për shitje. Shfletoni faqen tonë dhe gjeni mijëra vetura Audi A4 automatik të listuara për shitje në gjithë Kosovën.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar veturë të re apo përdorur, benzinë apo disel, në MerrJep mund t'i gjeni të gjitha modelet e serisë A4 automatik të Audisë-së përfshirë Audi A4 automatik 2.0 TDI,Audi A4 automatik 2.7 TDI, Audi A4 automatik 2.5 TDI dhe modele të tjera me vite të ndryshme prodhimi.


Ja përse duhet ta zgjidhni Audi A4 automatik si veturën tuaj të radhës


Veturë automatike apo manuale? Kjo pyetje ka gjithmonë një përgjigjje e cila varet nga preferencat tuaja si dhe vendin se ku ju jetoni.


Nëse jetoni në një qytet të ngarkuar dhe duhet të merreni me trafik të rënduar çdo ditë, një veturë Audi A4 automatik mund të jetë zgjedhja ideale për ju. Vetura Audi A4 automatik është një nga modelet më të njohura dhe më të shitura në treg.


Prandaj, nëse ju vendosni ta zgjedhni këtë model vetura, ne ju sigurojmë që nuk do të zhgënjeheni. Vozitja e një veture Audi A4 automatik ka më shumë përparësi sesa të meta. Ky model i veturës është më i lehtë për vozitje në trafik me ndalje dhe nisje të shpeshta, ndërrimi i shpejtësive është proces i shpejtë dhe i lehtë si dhe ofron kilometrazh më të mirë të gazit.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione