Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi Lled | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 295
Opel , 9
BMW , 4
Peugeot , 2
Renault , 2
Škoda , 2
Daihatsu , 1
Ford , 1
Jeep , 1
Nissan , 1
Suzuki , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi Lled,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi Lled Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:25 Vetura , Gjilan

Peugeot 3008 GT BlueHDI EAT8

21 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:16 Vetura , Prishtinë

RENAULT MEGANE 1.5 DCI AUTOMATIK RKS 2014

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 Vetura , Prishtinë

AUDI A8 4.2 TDI QUATTERO VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:32 Vetura , Prishtinë

Audi A6 3.0 TDI Automatik Quattro Full Extra

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:27 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:39 Vetura , Viti

Audi A8 3.0 TDI Automatik-Quattro 2011 Double Lled RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:34 Vetura , Viti

Audi Q7 3.0 TDI Quatro Automatik 7 Ulse 12/2014 veq me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 16:13 Vetura , Klinë

Audi A6 quattro S-line CH

23 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 11:49 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 2.0 TDI S TRONIC FULL LLED START STOP

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 11:38 Vetura , Prishtinë

VW up! 1.0 Benzin Viti 2018 RKS Me Klimë Gjendje PERFEKTE

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Mar 18:51 Vetura , Ferizaj

Audi Q5

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 19:52 Vetura , Prishtinë

Shes ndrroj pasat b7 2012 1.6 tdi blumotion comfrtline

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 19:46 Vetura , Besianë

Shitet pasat b7 1.6 td(i) 2012 i posa doganuar rks 1 vit

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 19:17 Vetura , Prizren

Shitet Audi A6 3.0 V6 TDI Quattro

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 18:43 Vetura , Prizren

SHITET AUDI A6 3.0 V6 TDI QUATTRO

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 18:29 Vetura , Prizren

SHES AUDI A6 V6 3.0 TDI QUATTRO

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 21:39 Vetura , Prizren

Shes Audi A4 S-line 2010 2.0 Tdi RKS

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 15:26 Vetura , Besianë

Shes audi a3 2.0 s-tronic 3xsline

10 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 15:02 Vetura , Ferizaj

��•ii SHiTUR A6*

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 18:31 Vetura , Prishtinë

Audi A3 2017 2.0 3xS-Line

19 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Shk 18:05 Vetura , Prizren

Shes Audi A4 2010 2.0 tdi rks

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 18:40 Vetura , Besianë

Audi a3

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 23:27 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura mercedes e250 kabriolet

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Shk 01:11 Vetura , Prishtinë

Audi a6 3.0 tdi quattro pa dogan

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 18:34 Vetura , Prishtinë

Audi A3 2014 2.0 PANORAM 3X SLine

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 12:14 Vetura , Prishtinë

Audi A3 2014 2.0 PANORAM 3x SLine

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 20:56 Vetura , Gjilan

Flm Merrjep U Shit ����

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 15:23 Vetura , Prishtinë

AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO

16 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 20:55 Vetura , Prizren

Audi Q5 SLiINE QUATTRO

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 08:45 Vetura , Vushtrri

Shes Audi A3 2.0 TDI S-TRONIC FACELIFT

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 23:01 Vetura , Besianë

Audi a3

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 09:02 Vetura , Mitrovicë

Audi A3/8P 2010 Euro4 Sport Back Ne Gjendje Perfekte

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 13:23 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 2.0 S-TRONIC 3X SLine

17 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 11:28 Vetura , Prishtinë

Audi a8 3.0tdi dabll lled rks10muj

16 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Nën 14:37 Vetura , Prishtinë

I SHITUR FLMM����

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 21:30 Vetura , Gjakovë

Shes karrika per audi a6 2004-2011

120 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
21 Nën 03:03 Vetura , Prishtinë

Audi A3 2014 2.0 PANORAM 3x SLine

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 13:46 Vetura , Mitrovicë

Audi A4 2.0 Quatro 190 Ps

15 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 19:41 Vetura , Drenas

Audi A4 2012

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Nën 15:56 Vetura , Ferizaj

Audi q5

10 Nën 15:00 Vetura , Ferizaj

Audi Q5

06 Nën 19:09 Vetura , Mitrovicë

Audi A3 2.0 STronic 170 PS

123 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Nën 09:13 Vetura , Mitrovicë

shes audi a3 2.0 170 ps

12 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Tet 01:05 Vetura , Prishtinë

Audi A4

14 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Tet 20:07 Vetura , Pejë

AUDI A5 I SHITUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Tet 19:36 Vetura , Besianë

Shitet mercedes E class 2.2 facelift

16 499 EUR

21 Tet 15:19 Vetura , Mitrovicë

shes audi a3

12 800 EUR

15 Tet 12:44 Vetura , Besianë

Mercedes E class 2.2 facelift

16 499 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi Lled | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione