Audi Q7 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Audi , 542
Opel , 210
BMW , 202
Peugeot , 71
Fiat , 65
Renault , 65
Ford , 63
Citroën , 46
Seat , 34
Jeep , 19
Alfa Romeo , 15
Škoda , 15
Hyundai , 12
Smart , 12
Toyota , 11
Land Rover , 10
Mazda , 10
Nissan , 7
Kia , 6
Porsche , 6
Chevrolet , 5
MINI , 5
Honda , 4
Lancia , 4
Rover , 4
Volvo , 4
Acura , 3
Chrysler , 3
KTM , 3
Ssangyong , 3
Aixam , 2
Dacia , 2
MG , 2
Suzuki , 2
Artega , 1
Corvette , 1
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Infiniti , 1
Isuzu , 1
Jaguar , 1
Lada , 1
Lincoln , 1
Pontiac , 1
Subaru , 1
Wiesmann , 1
Zastava , 1
Sot 16:24 ,

BMW X1 2012 X-Driver I Doganuar ����

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:24 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:16 ,

Passat AUTOMATIK

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:16 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:16 ,

Seat ALTEA ***Nderrim ***

5 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:15 ,

Bora AUTOMATIK 2004

3 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:15 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:13 ,

Citroen 92.000km

5 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 16:13 ,

Peugeot 206

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:12 ,

Citroen C3

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:12 ,

CITROEN C4,DIZELL 1.6,AUTOMATIK,RKS,VITI 2009

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:12 ,

SHES PIKAPIN OPEL COMBO 1.7 DTI 2004 = 2.150 euro

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:11 ,

FIAT FIORINO 1.3 DIZELL,ME DOGANE,KLIME, VITI 2009

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:11 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005=2.300 euro

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:11 ,

OPEL SIGNUM 2.2 DTI,RKS 7MUAJ, FULL EXTRA,VITI 2003

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:11 ,

SHES 4 GOMA PER KOMBA 195/65/16 C

85 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:07 ,

Shiten Fellnet 15 GTI Per Golf 7 6 Audi Tauran

200 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:07 ,

Bejm blerjen e Veturav AnnnGlezeee 044-647-279

555 555 555 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:04 ,

Gjip Mazda Cx7 ,2.2 diesel 4x4 ,vp2011,8 muj Rks

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:53 ,

Touran Cros 2.0 TDI Automatik Full Extra

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:53 ,

Audi Q 3 TDI 2.0 S tronik full extra

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:52 ,

Mërcedes C 250 - 4 Matic

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:47 ,

Mini Tastierë + Mouse, e ndriçuar me ngjyra, me prekje, wifi

15 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:47 ,

Sensor zëri, rrymë 220V për fikje/ndezje të dritës

12 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:47 ,

Smart TV Box Android 10.0 4K 4GB RAM 32GB ROM

59 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 15:46 ,

Micro SD Card 512GB karte memorje high speedU3

39 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 15:46 ,

AnyCast M2 Plus WiFi Display Dongle 1080P

19 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 15:44 ,

Kamer e fshehtë SQ11 Full HD 2MP 1080P, Dhuratë 32GB SD Card

19 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:43 ,

PoE IP Camera e jashtme 8MP 4K UHD, Dhuratë 32GB SD Card

99 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 15:43 ,

Kamer Makine DVR Full HD 1080P, Dhuratë SD Card 32GB

39 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:43 ,

VW Jetta -1.9 TDI-1vit regjistrim

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:42 ,

PTZ IP Camera 8MP 4K, 5X Zoom, PoE, SD Card 32GB Dhuratë

125 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:42 ,

MISECU 5MP NVR PoE, Mikrofon dhe Altoparlant 500GB hard disk

390 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 15:41 ,

Celës inteligjent me WiFi, Sonoff BASIC

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:41 ,

GSM Remote Control Gate Opener, Hapës porte me SIM

39 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 15:41 ,

Shirit LED shumëngjyrësh 30 metra

49 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 15:40 ,

Kohëmatës i programueshëm për ujitje automatike

59 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 15:40 ,

Llampë shumëngjyrëshe RGB LED inteligjente me WiFi 15W

19 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:39 ,

Llampë LED inteligjente me WiFi 15W

12 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:39 ,

Detektor tymi dhe zjarri 85db

19 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:38 ,

Dacia Logan 1.9Dizell 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:38 ,

Detektor me Wi-Fi i rrjedhjeve të ujit

29 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:38 ,

Sonoff DW2, Sensor alarmi me WiFi për dyer/dritare

22 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:38 ,

SONOFF 4CHR3 PRO, siguresë me WiFi inteligjente me

49 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:24 ,

Audi Q7

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:13 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

555 555 555 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999


Në fillim