Audi Rs6 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Audi , 22
Bentley , 1
BMW , 1
16 Tet 14:38 ,

AUDI A6 2.7 TDI 2008 ME DOGAN

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Sht 23:44 ,

Audi RS6 605ps

65 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Gush 11:57 ,

SHITET AUDI A6 2.7 TDI, +300PS VITI 2008 RS6 LOOK

9 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Korr 22:05 ,

Audi RS6 Avant Performance

90 000 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Maj 12:20 ,

Shes Audi a8

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 12:16 ,

Audi RS6 PLUS ABT

35 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Jan 21:12 ,

Audi A4-A5-A6-A8-Q7 MMI2g NavigationUpdate2018 DVD

25 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Tet 13:38 ,

Rent a car

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Tet 20:29 ,

Audi RS6 5XX+

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Mar 21:39 ,

AUDI A6 2.7 TDI 2008

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Mar 17:00 ,

Fellne

1 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Jan 12:24 ,

��Rent a Car��

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 11:48 ,

��Rent A Car��

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 11:48 ,

��Rent a Car��

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 11:48 ,

��Rent a Car��

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 11:48 ,

��Rent a Car ��

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Tet 11:22 ,

AUDI RS6 5.0TFSI V10 PA DOGAN

22 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 17:26 ,

Rrota MS

50 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Qer 17:34 ,

Audi rs6

14 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 04:03 ,

AUDI RS6

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Mar 17:23 ,

AUDI S6-RS6 OPTIK 3.0 V6 TDI 300+PS

11 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Mar 21:09 ,

Audi rs6 -04

11 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Tet 13:00 ,

audi RS6

15 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 20:28 ,

audi Rs6

15 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Tet 19:23 ,

Bmw

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999


Në fillim