Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi a3 2009 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 204
Opel , 10
BMW , 8
Citroën , 3
Ford , 3
Seat , 2
Peugeot , 2
Mazda , 1
MINI , 1
Dacia , 1
DeTomaso , 1
Suzuki , 1
Volvo , 1
Pontiac , 1
Jeep , 1
Lancia , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi a3 2009,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi a3 2009 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 04:11 Shitorja Vetura , Mitrovicë

AUDI A3 2.0 TDI 2009 S/LINE MATORR GOLF 6 ����

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:30 Vetura , Prishtinë

Golf 2.0TDI Automatik viti 2009 rks

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:55 Vetura , Therandë

Vw caddy

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:54 Vetura , Therandë

MAZDA B2500

4 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:38 Vetura , Vushtrri

GOLF 6 2.0 MANUAL - RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 18:09 Vetura , Prizren

Golf 6 2.0 TDI Manuel RKS ( Ndrrohet )

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:48 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI Automatik

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:41 Vetura , Pejë

Shes/Ndrroj Audi A3 1.9 TDI 2009

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 15:31 Vetura , Prishtinë

Audi A4 2.0 TDI Automatik

9 200 EUR

21 Mar 21:40 Vetura , Therandë

VW Caddy

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Mar 08:00 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI 2008 RKS

3 700 EUR

13 Mar 02:27 Vetura , Pejë

VW TOURAN 2.0 AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 12:29 Vetura , Therandë

FORD RANGER

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 13:27 Vetura , Prishtinë

Shes VW polo 1.6 TDI ( Naftë )

7 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 13:27 Vetura , Prishtinë

Shes Polo 1.6 TDI ( Naftë )

7 950 EUR

19 Shk 13:02 Vetura , Prishtinë

Opel Combo Dizell

3 250 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Shk 09:50 Vetura , Ferizaj

Shitet mercedes B200 6 vite 1 pronar

6 000 EUR Price Reduced

10 Shk 12:19 Vetura , Vushtrri

Audi a3 2.0 2009 Automatik , s-tronic

9 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 13:16 Vetura , Therandë

BMW 525D AUTOMATIC

2 950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 03:15 Vetura , Pejë

TOURAN 2.0TDI AUTOMATIK 2013 RKS

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 19:54 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

28 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Jan 03:56 Vetura , Ferizaj

+447779259545

99 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Jan 03:37 Vetura , Prishtinë

Audi a3 1.6 tdi 2009 timon anglez

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 14:23 Vetura , Pejë

Audi a3 exlusive

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Nën 11:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

8 888 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 11:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

19 999 EUR

30 Nën 11:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

7 999 EUR

20 Nën 10:16 Vetura , Therandë

Shitet ose ndrrohet

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 10:13 Vetura , Therandë

Opel Meriva 1.7cdti

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 23:49 Vetura , Vushtrri

Shes Audi A3 1.9TDI S-line Rks 10Muj Klima Tronik 2010 ��

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 12:40 Vetura , Therandë

Shitet dhe ndrrohet

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 09:30 Vetura , Gjilan

Polo 1.6 tdi 2010 1 vjet rks ne gjendje prefekte

6 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 17:43 Vetura , Prishtinë

I SHITUR FLMM ����

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 19:28 Vetura , Therandë

OPEL MERIVA 1.7CDTI

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 00:45 Vetura , Prishtinë

Mercedes e 220 cdi evo pa dogan

24 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 00:15 Vetura , Vushtrri

Audi a3

27 Tet 11:44 Vetura , Prishtinë

Shitet Suzuki Grand Vitara

2 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Tet 14:53 Vetura , Prishtinë

Shitet corsa 1.7 japan

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Tet 09:30 Vetura , Vushtrri

Shitet Audi A3 1.9 TDI

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 00:58 Vetura , Therandë

Shiten fellnet per Golf 4 pacifik

180 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Sht 11:26 Vetura , Pejë

Pasat 3C

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 16:41 Vetura , Vushtrri

Audi a3 2.0 2009 Automatik

950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 23:52 Vetura , Ferizaj

Audi A3

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Korr 14:26 Vetura , Prishtinë

Audi A3 Sport Back 1.9

10 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Korr 10:23 Vetura , Prishtinë

Audi A3 Sport Back

10 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Korr 08:53 Vetura , Prishtinë

Audi A3 Sport Back

10 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Maj 13:36 Vetura , Gjakovë

Audi A3 1.9 TDI Viti 2009 Model 2010

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 09:40 Vetura , Kastriot

Audi

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 10:19 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa D 1.3 eco flex 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi a3 2009 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

audi a3 2009 audi a3 2009 audi a3 2009

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione