Audi a4 1.9 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Audi , 1134
Opel , 51
Renault , 31
Seat , 23
BMW , 17
Fiat , 13
Škoda , 11
Peugeot , 9
Ford , 7
Citroën , 5
Hyundai , 3
Suzuki , 2
Volvo , 2
Isuzu , 1
Acura , 1
Sot 22:25 ,

Audi A4 1.9 TDI

2 900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 21:21 ,

Audi A 4

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:49 ,

Fiat Doblo Transporter 1.9 JTD 1 VIT RKS

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:45 ,

Seat ALTEA

5 899 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:44 ,

Passat

3 555 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:11 ,

Audi A4 1.9 Tdi 2003 S-line me liber ser. 3 qelsa

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:31 ,

VW Passat 3C 1.9 TDI 77 KW Full Extra

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:31 ,

VW Polo 1.9 TDI 74 KW United E Doganuar

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:40 ,

AUDI A4 1.9 TDI KLIM RKS 10 MUJ QUATRO 4×4

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:33 ,

Audi a4 diezll 1.9 automatik gjendje shum te mir

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:21 ,

Renault Megane 1.9 Diesel

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:21 ,

Renault Laguna 1.9 DCI

1 850 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:17 ,

Citroen Berlingo 1.9 Diesel 2008 RKS 1 VIT

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:12 ,

Renault Megane 1.9 Diesel 2004

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim