Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi a4 1.9 tdi - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 1075
Opel , 49
BMW , 48
Seat , 21
Škoda , 14
Peugeot , 11
Renault , 11
Ford , 10
Fiat , 6
Citroën , 5
Dodge , 5
Chrysler , 4
Jaguar , 3
Jeep , 3
Kia , 2
Isuzu , 1
Mazda , 1
Nissan , 1
MINI , 1
Dacia , 1
Hyundai , 1
Acura , 1
Volvo , 1
Pontiac , 1
Smart , 1
Daewoo , 1
Subaru , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi a4 1.9 tdi,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi a4 1.9 tdi Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Sht 12:46
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Sht 12:46
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Sht 12:46
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Sht 12:46
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Sht 12:46
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 16:18 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 16:18 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Online
Sot 16:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 16:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 Euro

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online
Sot 16:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Online
Sot 16:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 16:15 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Sot 16:14 Shitorja Vetura , Gjilan

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 16:14 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Online
Sot 16:08 Vetura , Prishtinë

VW CADDY 1.9 TDI 1 VIT RKS 2010

4 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:45 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

11 700 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 15:36 Vetura , Prishtinë

SHITET GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:36 Vetura , Prishtinë

SHITET OPEL CORSA 1.3 CDTI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:36 Vetura , Prishtinë

SHITET GOLF 7

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:36 Vetura , Prishtinë

SHITET POLO 1.6TDI AUTOMATIK

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:34 Vetura , Prishtinë

Seat Leon 1.6 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:33 Vetura , Vushtrri

VW Golf 4 1.9 TDI / Pa DOGAN

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:18 Vetura , Ferizaj

Mercedes c220 cdi 2009 Rks 1 vit Bejm Ndrrim

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:07 Vetura , Pejë

Audi A4 1.9 TDI Quattro Sline

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:53 Vetura , Pejë

Golf 7.5

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:52 Vetura , Pejë

Golf 7 R

26 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:50 Vetura , Pejë

AUDI S8

58 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Sht 23:52 Vetura , Pejë

Golf 1.9 TDI

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 15:47 Vetura , Ferizaj

Audi A4 1.9 TDI RKS

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Sht 12:52 Vetura , Dardanë

Audi A4 1.9 Tdi PaDogan

1 250 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 10:19 Vetura , Pejë

Audi A4 1.9 TDI Quattro Sline

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 17:20 Vetura , Prishtinë

Golf 3 1.9 tdi me klim pa dogan

880 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 17:09 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 WV Sharan

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
29 Sht 17:09 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
29 Sht 14:28 Vetura , Prishtinë

PickUp Caddy 1.9 TDI 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
29 Sht 13:32 Vetura , Prishtinë

VW TOURAN - 1.9 DIZELL TDI - AUTOMATIK DSG - VITI 2006 -

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 17:31 Vetura , Pejë

Audi A4 1.9 tdi

4 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 17:23 Vetura , Dardanë

Audi A4 1.9

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 20:54 Vetura , Prishtinë

Mercedes c 220 cdi rks

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Sht 10:11 Vetura , Pejë

Passat 1.9 TDI viti 2002 RKS 8 Muaj

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Sht 10:08 Vetura , Pejë

Shkoda Felicia 1.9 TDI

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 09:08 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Audi A4 1.9 TDI

3 300 EUR

27 Sht 07:45 Vetura , Prizren

Opel insignia

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 09:14 Vetura , Prishtinë

Blej vetura rks te aksidentuara dhe pa dogan

2 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Sht 22:30 Vetura , Prishtinë

Renault Clio 1.9 dizell

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 10:51 Vetura , Pejë

Golf 3 1.9 TDI

1 450 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 12:46 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Sht 12:46 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Sht 12:46 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Sht 12:46 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Sht 12:46 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Sht 23:23 Vetura , Pejë

Golf 7 GTI

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Sht 11:40 Vetura , Prishtinë

Bmw 320d 2.0 dizel manual pa dogan

1 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 22:01 Vetura , Prishtinë

Shitet Ndrroj Audi A4 v.p 2000 Disel 1.9 TDI

1 EUR

17 Sht 15:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi a4 1.9 tdi | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione