Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi a4 1.9tdi - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 154
Ford , 2
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi a4 1.9tdi,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi a4 1.9tdi Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Sht 13:34 Vetura , Prizren

Audi a3

8 200 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 21:16 Vetura , Prishtinë

Audi A4 B5

2 650 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 13:17 Vetura , Mitrovicë

Shitet Vetura Audi A4 1.9TDI 2003

4 200 EUR

18 Gush 04:01 Vetura , Prishtinë

Audi A4 1.9 tdi

1 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 17:26 Vetura , Prishtinë

Audi A4 1.9TDI(I)tkuqe Rks 17.11.2023

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 06:09 Vetura , Drenas

Audi A4 1.9tdi 11muj rks

4 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Maj 01:39 Vetura , Drenas

Audi A4 1.9tdi(i) 11muj rks

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Maj 00:46 Vetura , Drenas

Audi a4 1.9tdi 11muj rks

4 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Maj 23:36 Vetura , Drenas

Audi A4 1.9tdi

4 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Maj 23:18 Vetura , Drenas

Audi A4 1.9TDI RKS11muj

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Maj 19:32 Vetura , Drenas

Audi A4 1.9tdi 11muj rks

4 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Mar 15:11 Vetura , Prizren

Audi a4 1.9 tdi

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 13:33 Vetura , Drenas

Audi A4 1.9tdi 1vit rks

4 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 13:14 Vetura , Drenas

Audi a4 1.9tdi 1vit rks

4 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 11:35 Vetura , Vushtrri

AUDI A4 2003 1.9TDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 21:06 Vetura , Prishtinë

Shes Golf 3 1.9tdi me Rks

12 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 02:57 Vetura , Gjakovë

Shitet

2 850 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Tet 13:04 Vetura , Prishtinë

Audi A4 1.9TDI, viti 2007

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Sht 04:30 Vetura , Fushë Kosovë

Audi A4 B5 1.9 TDI

2 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Sht 23:52 Vetura , Mitrovicë

AUDI A4 1.9tdi

2 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Korr 17:38 Vetura , Vushtrri

Audi A4 1.9TDi

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 20:21 Vetura , Lipjan

AUDI A4 1.9TDI

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 12:51 Vetura , Gjilan

Audi A4 B6 1.9Tdi

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Shk 20:06 Vetura , Mitrovicë

U shit, flm merrjep!

5 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 23:31 Vetura , Malishevë

shitet audi a4 sline 1.9tdi i tkuqe

4 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 15:26 Vetura , Prishtinë

Shitet audi a4 2003 1.9tdi 6 shpejtsi

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
15 Gush 19:21 Vetura , Skenderaj

Audi a4 1.9tdi

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 13:04 Vetura , Prizren

Audi A4 1.9TDI

920 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Korr 16:12 Vetura , Skenderaj

Shes Audi A4

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Korr 19:13 Vetura , Skenderaj

Shes Audi A4

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Korr 14:05 Vetura , Prizren

Audi A4 1.9TDI

1 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 11:39 Vetura , Therandë

Pjese per Skoda Octavia 19tdI ,golf4 1.6B,1.9tdI

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 18:56 Vetura , Prishtinë

Shes Audi A4

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Qer 20:22 Vetura , Prishtinë

Shesh Audi A4 1.9TDI

4 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Qer 20:14 Vetura , Skenderaj

Shes Audi A4 1.9TD

4 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Maj 02:11 Vetura , Vushtrri

AUDI A4 1.9TDI VITI PRODHIMIT 2005

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 19:49 Vetura , Prishtinë

WV T5 1.9tdi 2005 RKS

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 11:12 Vetura , Mitrovicë

Audi A4 1.9TDI 2007 automatik

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 10:25 Vetura , Mitrovicë

Audi A4 1.9TDI 2007 automatik

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 18:11 Vetura , Mitrovicë

Audi A4 1.9TDI 2007 automatik

5 900 EUR

04 Pri 22:21 Vetura , Gjakovë

Audi A4 Automatik

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 12:57 Vetura , Besianë

Audi

2 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Shk 20:39 Vetura , Prizren

Audi 1.9 dizell 2001

4 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Shk 12:54 Vetura , Gjilan

Audi A4 1.9tdi i te kuqe

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: > 500 000
29 Jan 20:03 Vetura , Prishtinë

Vetur

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Jan 10:18 Vetura , Ferizaj

Audi A4 1.9 Diesel viti 2002 6shpejtesi me 8 muaj RKS

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 20:07 Vetura , Malishevë

AutoPjesAlti Audi A3 2005 per pjes

500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 22:10 Vetura , Prishtinë

Audi a4 1.9Tdi s line

1 600 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi a4 1.9tdi | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione