Audi a4 2008 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 328
Opel , 14
BMW , 11
Citroën , 5
Peugeot , 5
Ford , 3
Škoda , 2
Volvo , 2
Nissan , 1
Toyota , 1
MINI , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Hyundai , 1
Daewoo , 1
Renault , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi a4 2008,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi a4 2008 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 06:17 ,

Audi A4 2.0 TDI 140 ch

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:44 ,

Audi A4 2.0 TDI Navi Ulse Nxemje I Doganuar

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 21:18 ,

Audi A6 2.7 TDI 2008 n'Rks

Histora e veturës

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 17:17 ,

VW Scirocco 1.4 TSI

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 16:38 ,

Audi a4 2.0tdi S-Line Automatik

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 07:32 ,

SHES AUDI A4 2.0 TDI

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 21:48 ,

SHS AUDI A4 2.0 TDI rks

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 13:52 ,

Renault Koleos 2.0 Diesel 4X4

Histora e veturës

5 800 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 16:38 ,

Passat 3c DSG viti 2008 rks 3muj

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 17:22 ,

Shitet audi a4 S line 2008

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 16:59 ,

Škoda Roomster 1.9

Histora e veturës

5 250 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Korr 09:34 ,

GOLF V 1.9 TDI RKS V 4MOTION VITI 2008 shpejci 6

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 17:03 ,

Audi A4 Cabriolet 1.9TDI

Histora e veturës

2 995 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 09:22 ,

Audi a4 2.0tdi Automatik S-Line 2008

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 13:38 ,

CHEVROLET AVEO 1.2 B RKS VITI 2008 KLIME

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Korr 10:30 ,

opel zafira 1.9 Automatik 7-Ulse

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 19:09 ,

Audi A4

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Korr 11:14 ,

shes ndrroj

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Korr 14:23 ,

Volvo V60 D5 4x4 2.4 i sapo doganuar

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Korr 12:45 ,

VW Passat 2.0 Tdi viti 2008

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Qer 08:31 ,

MINI COOPER 1.6 dizel -09 RKS U SHIT FLM MERRJEP. COM

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Qer 19:57 ,

Shitet Audi A4

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 09:06 ,

Pjese per Audi A4 1.9 - 2.0 - 2.5 - 2.7 - 3.0 TDI

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Qer 08:45 ,

Audi A4 2.7TDI Sline Automatik 8speed me lleda full opsion

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 11:46 ,

Citroen Nemo 2008 pa dogan 1.4 dizell

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 23:40 ,

Audi a4

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 11:37 ,

VW Touareg 2008 facelift led

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Maj 12:12 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Histora e veturës

5 555 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 20:02 ,

AUDI

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 19:51 ,

AUDI

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 23:26 ,

audi a4 2008

Histora e veturës

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 10:30 ,

Audi A4 TFSI - 2009

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Pri 18:38 ,

Audi a4 2.0

Histora e veturës

85 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 15:41 ,

VW Touran 2.0tdi DSG

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 00:09 ,

Shitet

Histora e veturës

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Pri 19:19 ,

AUDI

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 19:19 ,

AUDI

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 16:46 ,

Citroen Berlingo 1.4b 2008

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 14:17 ,

VW POLO 1.2B

Histora e veturës

2 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 02:22 ,

Shitet Audi A3 S-line

Histora e veturës

14 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 10:30 ,

Audi a4 2.7

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 13:15 ,

Audi A4 2.0

Histora e veturës

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi a4 2008 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione