Audi a4 2016 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Audi , 121
Opel , 6
BMW , 3
Škoda , 3
Renault , 3
Seat , 2
Citroën , 2
Ford , 2
Mazda , 1
Toyota , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Rover , 1
Dje 21:15 ,

AUDI A4 2.0TDI AUTOMAT F1 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:24 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:32 ,

Audi A4

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:57 ,

Audi A3 SportBack 2017 - 2.0 TDI - S Tronic

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:30 ,

Audi A4 2.0tdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:30 ,

Audi A4 2.0tdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:54 ,

Audi A4 2.0 TDI S-Line 2016

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:46 ,

Audi A4 2016 150PS S-TRONIC

20 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:38 ,

Audi a4

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:57 ,

Audi A4 2.0-TDI Automatik 190 PS

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:50 ,

VW Passat 3G5 2.0DTI 110KW Blue Motion I DOGANUAR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:28 ,

Super Qmim AUDI Q3 2016 quattro 2.0 tdi

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:17 ,

Audi A4 2.0 tdi stronic viti 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 07:40 ,

AUTO PJESË " AUDI - VW - SKODA - SEAT "

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim