Audi a4 2016 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Audi , 119
Opel , 7
BMW , 6
Seat , 3
Renault , 3
Škoda , 2
Citroën , 2
Ford , 2
Mazda , 1
Toyota , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Rover , 1
Porsche , 1
Dje 21:01 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:52 ,

VW Golf 7 2.0 TDI GTD 184Ps 12/2016

16 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:14 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI / 2016 / ME DOGAN

6 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:14 ,

Audi A4 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:54 Shitorja ,

2016 AUDI A4 2.0 TDI

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:43 ,

Audi a4

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:41 ,

Audi a4

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 08:47 ,

Audi A4 dizel 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:34 ,

AUTO PJESË " AUDI - VW - SKODA - SEAT "

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 23:59 ,

Audi A4 TDI 2.0 2013 Automatik Me Bitcoin

14 850 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Nën 13:30 ,

Shes bmw 320d Xdrive Mpacket facelift KM:77600

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Nën 15:45 ,

VW TOURAN 2.0 TDI DSG

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Nën 15:44 ,

SEAT LEON ST 2.0

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Nën 15:44 ,

BMW X5 Xdrive 30d

38 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 15:42 ,

GOLF VII 2.0 TDI DSG

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 15:40 ,

GOLF VII 2.0 TDI DSG

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999


Në fillim