Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi a6 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 5426
VW Volkswagen , 1337
BMW , 335
Opel , 328
Ford , 101
Renault , 98
Peugeot , 95
Fiat , 72
Citroën , 65
Seat , 40
Škoda , 26
Alfa Romeo , 23
Hyundai , 18
Jeep , 18
Toyota , 16
Volvo , 16
Mitsubishi , 14
Nissan , 13
MINI , 12
Land Rover , 12
Smart , 11
Acura , 10
Mazda , 9
Kia , 8
Suzuki , 7
Rover , 7
Honda , 7
Lancia , 7
Chrysler , 6
Daihatsu , 6
Daewoo , 5
Jaguar , 3
Ssangyong , 3
Porsche , 3
Dacia , 2
Zastava , 2
Pontiac , 2
MG , 2
Subaru , 2
Chevrolet , 2
KTM , 2
Isuzu , 1
Wartburg , 1
DeTomaso , 1
Wiesmann , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi a6,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi a6 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:02
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:00
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 €

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:02
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 16:02
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:00
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Mercedes E 300

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 21:36 Shitorja Vetura , Prizren

AUDI A6 3.0 TDI V6 Quattro

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:51 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0 BI-TDI 3X S-LINE 326 PS QUATRO E DOGANUAR RKS

26 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:24
Linku:
Vetura , Ferizaj

Shitet BMW 118D

12 600 EUR Price Reduced

Sot 20:23 Vetura , Prishtinë

SHITET POLO 1.6TDI AUTOMATIK

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:06 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK RKS 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:52 Vetura , Prishtinë

Audi A6 40 TDI karavan HYBRID

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:51 Vetura , Prishtinë

Audi A6 TDI 40 HYBRID

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:38 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

10 900 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 19:34 Vetura , Prishtinë

BMW X5 30D M SPORT I DOGANUAR RKS

24 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:33 Vetura , Prishtinë

VV Golf 7 Plus Sportsvan 2015 1.6 TDI Automatik RKS Perfekte

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:33 Vetura , Prishtinë

Rent a Car Kombi T6 Me 9 ulse 049/883-399

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:32 Vetura , Prishtinë

Rent a Car Kombi Ford Transit Custom Me 9 ulse 049/883-399

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:32 Vetura , Prishtinë

VW GOLF VI 2.0 TDI I DOGANUAR RKS

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:32 Vetura , Prishtinë

Seat Leon 2015 2.0 TDI Manual RKS Gjendje PERFEKTE

9 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG EDITION I DOGANUAR

23 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Vetura , Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

7 150 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

14 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI 160.000 KM I DOGANUAR 2014

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:23 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK RKS 2011

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Vetura , Prishtinë

BMW 535 D LUXORY AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG LINE 9G 151.000KM I DOGANUAR 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:11 Vetura , Prishtinë

Audi a6 dizel

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:07 Vetura , Prishtinë

BMW 2.0diesel F20 Automatik 2014

14 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:45 Vetura , Burim

Audi a6 2.7

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:40 Vetura , Ferizaj

Audi

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:40 Vetura , Ferizaj

Audi

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:40 Vetura , Ferizaj

Audi A6

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:18 Shitorja Vetura , Gjakovë

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO - I sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:16 Vetura , Prishtinë

Golf 7 1.6 2014 AUTOMATIK RKS

11 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:16 Shitorja Vetura , Ferizaj

Audi A6 Avant 3.0 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:15 Shitorja Vetura , Gjakovë

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO AVANT - I sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:08 Shitorja Vetura , Ferizaj

Audi A6 3.0 BiTDI Quattro S-line

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:56 Vetura , Prishtinë

Shitet Shtepia ne PRISHTINË

100 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:53 Vetura , Mitrovicë

SHITET TOKA

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:53 Vetura , Vushtrri

TOKE NE SHITJE

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:52 Vetura , Viti

Audi A6 2.0 TDI Matrix Automatik 2015 vetem meDogan t’paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:52 Vetura , Viti

Audi A6 3.0 TDI S_Line 2014 Automatik-Quattro 272 PS Zvicerr

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:51 Vetura , Prishtinë

Shes Volkswagen Arteon 3X R-Line

29 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:09 Vetura , Viti

Audi A6 50 TDI 2019 3.0 Diesel Automatik 3xS_Line 100 Mij KM

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 15:08 Vetura , Ferizaj

Pjese per audi a6 2.7 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

GOLF 5+,VITI 2006 ,1.9 TDI,RKS

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

RENAULT KANGOO 1.5 DCI 2009

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:00 Vetura , Prishtinë

Audi A6 2.0TDI S-Line

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:47 Vetura , Gjilan

Audi A3

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:16 Vetura , Prishtinë

VW Touran - Automatik - 2013 - 1.6 Diesel - 105 PS

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:06 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 8 2.0 TDI STYLE AUTOMATIK / 80xxx KM / ME DOGAN

28 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi a6 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • audi A6 në kategorinë Makina
  • Audi a6 në kategorinë Vetura | Aixam
  • audi a6 në kategorinë Vetura | Peugeot
  • audi a6 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Caddy
  • audi a6 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • audi a6 në kategorinë Vetura | Land Rover | Range Rover Sport
  • audi a6 në kategorinë Vetura | BMW | X5 | X-modele
  • audi a6 në kategorinë Vetura | Audi | 80
  • audi a6 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C 250 | C-Class
  • audi a6 në kategorinë Vetura | Audi | Allroad

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione