Audi a8 2008 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 32
BMW , 10
Opel , 6
Citroën , 3
Ford , 3
Peugeot , 2
Toyota , 1
Seat , 1
Škoda , 1
Hyundai , 1
Volvo , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi a8 2008,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi a8 2008 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:08 ,

•Porsche Cayenne 3.0 Diesel / 245Ps

22 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:08 ,

Golf 7 GTD DSG - Sound System

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:08 ,

Bmw 530 X-Drive G30 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:07 ,

• Golf 7 Tdi Dsg FACELIFT Highline 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:13 ,

Mercedes c200

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 11:27 ,

Polo 1.4 Diesel BLUEMOTION

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Maj 12:53 ,

AUDI A8 FACELIFT 3.0 TDI LONG VERZION QUATRO 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 11:37 ,

VW Touareg 2008 facelift led

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 01:03 ,

Opel Astra 1.7cd-TI(125ps) 11 muaj RKS

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Pri 11:11 ,

caddy 1.9 tdi 2008 me klim

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 16:46 ,

Citroen Berlingo 1.4b 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Mar 13:38 ,

Opel Zafira 2008 D.1.9 Automatik 7-Ulse

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 19:05 ,

Skoda Roomster

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 13:47 ,

U SHIT FLM C 220 CDI -BLUEFICENCY - AUTOMATIC - TIPTRONIK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 07:10 ,

Sprinter 416

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Jan 22:09 ,

Toyota Auris

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Jan 00:07 ,

Mercedes Benz E 400 CDI V8

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Dhj 14:05 ,

Shitet Opel Zafira B 1.9 CDTI 2008 7 Ulese

5 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Dhj 21:17 ,

shitet

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 14:44 ,

AUDI A8 U SHITT

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 19:37 ,

Mercedes Benz 400 CDI V8

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Nën 11:27 ,

Audi A8 3.0 TDI 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 12:50 ,

U shit !!!

10 750 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Tet 11:06 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Tet 23:53 ,

Audi A4 2.0tdi Automatik M8

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 11:20 ,

VW TOUAREG 3.0 TDI V6 AUTOMATIK FACELIFT 08

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 14:03 ,

audi a8

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 09:35 ,

Audio A8 3 0 S lin

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Korr 13:25 ,

opel vektra benzin 1.6

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Korr 21:37 ,

Bmw x5 3.0d M-paket

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 23:26 ,

Seat ibiza 1.4 tdi 2008 pa dogan

1 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 13:09 ,

Mercedes C220 CDI Automatik U SHIT FLM MERRJEP

11 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 21:02 ,

pikap ford

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Maj 17:12 ,

Audi Q3 S-Line- I shitur nga "Auto Pixel"

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 18:46 ,

Sprinter 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 17:40 ,

Peugeot 301 - 2018 - 7000km

9 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Shk 15:46 ,

Audi a4 b8 2.0tdi full S Line

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 17:01 ,

Audi A8 L 4 2 tdi Facelift PRESIDENCIAL

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 12:26 ,

U SHIT FLM GOLF 5 2.0 TDI GT Sport VITI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Jan 00:55 ,

U Shittt

1 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 10:46 ,

U shittt

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 21:12 ,

Audi A4-A5-A6-A8-Q7 MMI2g NavigationUpdate2018 DVD

25 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Jan 10:11 ,

Hyundai Santafe Automatik 2008 2.2 disel

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 13:56 ,

golf 2 gti

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 12:14 ,

U shiiiit flm GOLF 5 DIZELL 1.9 TDI

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 19:37 ,

GOLF 5 DIZELL 1.9 TDI

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Tet 21:23 ,

GOLF 5 1.9 TDI

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Tet 17:31 ,

GOLF 5 DIZELL 1.9 TDI

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi a8 2008 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione