Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Auto sallon | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 86
BMW , 67
Opel , 40
Peugeot , 23
Citroën , 17
Ford , 12
Renault , 10
Seat , 8
Fiat , 8
Smart , 8
Škoda , 7
Porsche , 4
Chevrolet , 3
Suzuki , 2
Acura , 2
Jaguar , 2
Volvo , 2
Jeep , 2
Mazda , 1
MINI , 1
Kia , 1
Hyundai , 1
Pontiac , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Auto sallon ,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Auto sallon Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:06 Vetura , Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:20 Vetura , Prizren

BMW X1 118d xdriver 2010

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:20 Vetura , Prizren

Audi A6 3.0 TDi 2005

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:20 Vetura , Prizren

Passat 3c 2006

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:20 Vetura , Prizren

Touran 2.0 TDi 2014 automatik

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:15 Vetura , Prizren

Audi a4 2.0 TDI 2005 automatik

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:15 Vetura , Prizren

BMW - 320 M packet

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:15 Vetura , Prizren

Golf 6 2.0 TDI

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:15 Vetura , Prizren

Audi a4 1.8 TFSI 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:15 Vetura , Prizren

Polo cross 1.4 benzin

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:00 Vetura , Vushtrri

Golf 7 hichline bluemotion 2.0 automatik

9 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:56 Vetura , Prishtinë

��Falas| Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:45 Vetura , Prishtinë

WV CADDY

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:44 Vetura , Prishtinë

Caddy

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:44 Vetura , Prishtinë

WV TRANSPORTER 1.9 TDI FRIGO

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:44 Vetura , Prishtinë

Trasnporter T5

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:37 Vetura , Prishtinë

WV T5 dubbelcabin

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:23 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 7 TDI 2016 Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:48 Vetura , Viti

Caddy 1.9TDI me klimë RKS 1VIT TIPTOP sapoardhur

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 11:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

Chevrolet Captiva 2.2 Crdi Viti 2013 Automatik 7 Ulse

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:30 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw 530Gt X Drive Viti 2011 Me dogan + 383 44 838 848 + 38

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:29 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:28 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:28 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:18 Shitorja Vetura , Ferizaj

Skoda Fabia 1.2 TSI Automatik DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 11:18 Shitorja Vetura , Ferizaj

Audi SQ5 3.0 BI-TDI S-Tronic

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:18 Shitorja Vetura , Ferizaj

BMW X3 xDrive 35d Steptronic

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:18 Shitorja Vetura , Ferizaj

BMW X1 xDrive 2.0d Facelift

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:13 Shitorja Vetura , Ferizaj

Smart Fortwo 800cc dizel

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:13 Shitorja Vetura , Ferizaj

Volvo XC60 D5 AWD

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:13 Shitorja Vetura , Ferizaj

Audi Q5 3.0 TDI Quattro

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:13 Shitorja Vetura , Ferizaj

Range Rover Evoque TD4

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:13 Shitorja Vetura , Ferizaj

Audi A3 1.6 TDI S-tronic

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:13 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW Touran 1.6 TDI Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:13 Shitorja Vetura , Ferizaj

Opel Antara 2.2 Cdtii 4x4 Automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:12 Shitorja Vetura , Ferizaj

Audi SQ5 3.0 Bi-TDI Quattro S-tronic

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:05 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW Passat2.0 TDI Highline Facelift

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:05 Shitorja Vetura , Ferizaj

BMW 525d xDrive Steptronic

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:05 Shitorja Vetura , Ferizaj

BMW X3 xDrive 20d

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:05 Shitorja Vetura , Ferizaj

Peugeot 308 2.0 HDI Automatik

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:05 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW Tiguan 2.0 TDI 4M Highline

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:05 Shitorja Vetura , Ferizaj

BMW 535d xDrive Luxury M-sport

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:04 Shitorja Vetura , Ferizaj

Renault Clio 1.2i

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:04 Shitorja Vetura , Ferizaj

BMW X1 xDrive 18d

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:49 Shitorja Vetura , Mitrovicë

OPEL ANTARA 2.0 DTI AUTOMATIK RKS ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:44 Shitorja Vetura , Mitrovicë

BMW 320D 2.0 M - SPORT 2012 FULL EXTRA

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:09 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:17 Shitorja Vetura , Mitrovicë

OPEL ASTRA (J) 2.0 DTI 2012 RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:32 Vetura , Ferizaj

FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Auto sallon | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione