Avantgarde | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 2
Fiat , 1
Hyundai , 1
Maybach , 1
Seat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Avantgarde,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Avantgarde Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:11 ,

MERCEDES BENZ E 270 CDI W211 AVANTGARDE RKS

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:10 ,

MERCEDES E 280 CDI W211 AVANTGARDE RKS FULL EKSTRA PANORAM

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:05 ,

Mercedes-Benz E 280 EVO V6 Avantgarde

6 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:36 ,

Shitet Mercedes-Benz C180 9G -Tronic

31 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 19:36 Shitorja ,

MERCEDES C220 CDI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:35 Shitorja ,

MERCEDES E 350 CDI 4 MATIC AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:35 Shitorja ,

MERCEDES E 220 CDI 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:34 ,

MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE 2012

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:32 Shitorja ,

MERCEDES E 350 CDI 2012 I DOGANUAR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:13 ,

Mercedes Benz C 220 CDI Automatik Avantgarde Full Opcion

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:12 ,

Mercedes Benz C250 CDI 4 MATIC 7G Automatik Avantgarde

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:13 ,

Mercedes Benz E220 CDI Automatik Avantgarde Full extra

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:12 ,

Mercedes Benz A180 CDI Automatik i Sapo Doganuar 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:11 ,

Mercedes Benz C220 CDI Automatik Avantgarde

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 ,

Mercedes Benz C220 CDI

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:35 ,

MERCEDES E350 CDI I DOGANUAR RKS 1 VIT VITI 09 FULL OPSIJONE

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:33 ,

MERCEDES E KLAAS 350 CDI I DOGANUAR RKS 1 VIT TPLOT FULL

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:56 ,

Mercedes Benz E 220 9G-Tronic Avantgarde

30 099 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 09:18 ,

MERCEDES E KLASS 320 CDI EVO VITI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:17 ,

MERCEDES C KLASS 320 CDI 4MATIC VITI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:56 ,

MERCEDES BENZ C-Clas 250 CDI 4 MATIC AVANTGARDE

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:51 ,

Fiat grande punto (pikap)

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:19 Shitorja ,

MERCEDES BENZ C220 Avantgarde

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:51 ,

Mercedes c350 CDI Avantgarde

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:46 Shitorja ,

MERCEDES B 180 CDI * Avantgarde *

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:23 Shitorja ,

Mercedes E350 CDI -Avantgarde

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 15:59 ,

Mercedes benz c220 avangarde��������

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 15:58 ,

Golf 7 1.6 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 11:49 ,

Mercedes E320

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 14:17 ,

PoE IP Camera e jashtme 8MP 4K UHD, Dhuratë 32GB SD Card

79 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
09 Qer 19:32 ,

Mercedes Benz A170 CDI Long version 2001 Avantgarde

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Qer 18:48 ,

Mercedes E300 CDI 2012 avantgarde i doganuar

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 11:55 ,

MERCEDES C220 2011 AUTOMATIK AVANTGARDE I SAPO DOGANANUAR 0

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 08:00 ,

u shit u shit flm MERREJEP

15 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Qer 09:46 ,

Mercedes e 270 Avantgarde

6 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 13:14 ,

Mercedes Benz C220 dizel 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Qer 17:58 ,

Mercedes Benz C220 Automatik Avantgarde

4 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Qer 17:58 ,

Mercedes Benz C220 Automatik Avantgarde

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Qer 14:27 ,

Mercedes Benz Avantgarde

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 10:03 ,

Mercedes Benz Avantgarde

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 22:25 ,

Mercedes C Avantgarde

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Maj 09:41 ,

MERCEDES-BENZ AVANTGARDE E220 EVO

11 600 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 16:46 ,

Mercedes C220 AVANTGARDE U SHIT FLM merrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Maj 12:11 ,

Mercedes Benz A180 Disel Automatik Regjistrim 1 vit

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 16:21 ,

Mercedes c220 AVANTGARDE U SHIT FLM MERRJEP

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Maj 22:05 ,

Golf 7 gtd

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 00:40 ,

MERCEDES E350 AMG LINE PANORAMA

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Avantgarde | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione