BANESA | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 212
Opel , 189
BMW , 183
Ford , 77
Peugeot , 61
Renault , 58
Fiat , 56
Citroën , 38
Škoda , 18
Jeep , 17
Seat , 15
Alfa Romeo , 13
Hyundai , 12
Mitsubishi , 12
Smart , 12
Toyota , 9
Volvo , 9
Nissan , 7
Kia , 7
Lancia , 7
Mazda , 6
Acura , 6
Porsche , 6
Rover , 5
Ssangyong , 4
Daewoo , 4
Daihatsu , 4
Chrysler , 3
MINI , 3
Suzuki , 3
Aixam , 3
KTM , 3
Honda , 2
Artega , 2
Chevrolet , 2
Dacia , 1
Zastava , 1
Cadillac , 1
Wiesmann , 1
Jaguar , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Dodge , 1
Pontiac , 1
MG , 1
Corvette , 1
Subaru , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe BANESA,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj BANESA Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:35
Linku:
,

Shes pikap opel combo 1.3 cdti rks i skaduar

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:33
Linku:
,

VW Caddy 1.9 tdi rks 4 muj ne gjendje perfecte

Histora e veturës

3 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:34
Linku:
,

Shes pikapin pezho biper 1.4 hdi 2011

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:35
Linku:
,

Shes pikap vw cady 2.0sdi ne gjendje perfecte rks

Histora e veturës

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:32
Linku:
,

Vw cady 2.0 sdi 2006 rks 6 muj klim karrikat nxemje etj

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 13:09 ,

Bejm blerjen e Veturav AnnnGlezeee 044-647-279

Histora e veturës

44 647 279 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:09 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 ,

VW CADDY TDI 2011 ME DOGAN

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 ,

VW TOURAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 7 ULSE

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:07 ,

Caddy tdi 2.0 4 motion

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:35 ,

Shes pikap vw cady 2.0sdi ne gjendje perfecte rks

Histora e veturës

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:35 ,

Shes pikap opel combo 1.3 cdti rks i skaduar

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:34 ,

Shes pikapin pezho biper 1.4 hdi 2011

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:33 ,

VW Caddy 1.9 tdi rks 4 muj ne gjendje perfecte

Histora e veturës

3 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:32 ,

Vw cady 2.0 sdi 2006 rks 6 muj klim karrikat nxemje etj

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:19 ,

MERCEDES B-CLASS 180 - 2.0 DIESEL - RKS

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:18 ,

GOLF 7 2014 - 1.6 BLUE MOTION - FULL EXTRA

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:18 ,

OPEL CORSA - D 1.3 DIESEL RKS - 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 ,

CITROEN C3,1.4 HDI,KLIME,RKS,2005

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:57 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

Histora e veturës

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:47 ,

VW Golf 7 1.6 Tdi DSG HighLine ✅

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:46 ,

VW Passat 2.0tdi RKS

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:13 ,

Vw T-Roc Km:39595

Histora e veturës

29 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 11:13 ,

Ford Transit 2002 per pjes

Histora e veturës

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:09 ,

Shitet.Shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Histora e veturës

87 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:38 ,

Škoda Kodiaq 4x4 STYLE

Histora e veturës

26 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:35 ,

BMW 1 2.0 Dizel AUTOMATIK FaceLift 2011 Pa Dogan

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:34 ,

Audi A3 1.6 TDI SportBack 11/2009

Histora e veturës

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:34 ,

Mercedes Benz C220 2.2 CDI Automatik 2003

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:33 ,

Mercedes Benz E280 (3.2 CDI) AUTOMATIK 2005

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:33 ,

VW Passat B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2012

Histora e veturës

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:32 ,

Passat 1.9 TDI 2007 1 vit Rks

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:14 ,

Golf 6 Plus/ 1.6 TDI (I-të kuqe)/Viti 2011/ 11-muaj RKS

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:14 ,

GOLF 7 / Viti 2013 / PA DOGAN

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07 ,

BMW 530 D - XDRIVE - RKS 1 VIT - 2018

Histora e veturës

33 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:48 ,

VW GOLF 6 PLUS 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:48 ,

VW GOLF 6 1.6 TDI I DOGANUAR 5 DYER 2012

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:48 ,

OPEL MERIVA 1.3 CDTI 167.000 KM I DOGANUAR 2012

Histora e veturës

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:47 ,

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 HDI I DOGANUAR 2013

Histora e veturës

5 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:47 ,

OPEL MERIVA 1.3 CDTI I DOGANUAR 2012

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj BANESA | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione