BMW 218 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe BMW 218,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj BMW 218 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:05 ,

Shitet

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:17 ,

BMW 218d sport-line

15 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:10 ,

Shitet BMW 218 Active Tourer 2017, super gjendje!

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:59 ,

SHITET BMW 218- AUTOMATIK

14 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 19:00 ,

BMW GT 218 D XDRIVE AUTOMATIK VITI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 11:37 ,

BMW 218

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 11:10 ,

Bmw 525d xdrive 218ps 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 10:32 ,

Golf Vll 2.0 tdi highline automatik led-xenon-bi-xenon

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 11:43 ,

BMW 525d xDrive

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 00:01 ,

BMW 525 D X-DRIVE 218 PS M-PAKET FACELIFT

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 10:08 ,

BMW X3 3.0 D X-Drive (4x4)

7 775 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 20:27 ,

Bmw 530 Diesel Rks 10 Muaj Automatik Viti Prodhimit 2004

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Mar 16:24 ,

BMW 218 d Active Tourer, automatik 2014

14 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Mar 22:01 ,

BMW 525 X DRIVE 2.0 2013

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 13:24 ,

BMW

16 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 22:55 ,

Bmw 218

11 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Dhj 21:11 ,

shes bmw 218

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Dhj 14:57 ,

BMW 218 Active Tourer

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Dhj 18:33 ,

BMW 218 d Active Tourer, automatik 2014

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Dhj 11:58 ,

BMW 218 d Active Tourer, automatik 2014

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Dhj 10:17 ,

BMW 218 d Active Tourer, automatik 2014

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Qer 01:40 ,

SHITET BMW

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 16:21 ,

BMW 316 D

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 11:34 ,

BMW 218 DIZEL

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Shk 23:07 ,

Shes BMW X5

6 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Dhj 22:17 ,

BMW X5 dizel

7 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 20:22 ,

bmw facelift 525xd

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
13 Nën 12:01 ,

Bmw 325xi 4x4

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Sht 22:04 ,

BMW F10

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Sht 18:43 ,

Bmw 525 2.0 F10

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Korr 00:10 ,

Bmw 320d Facelift

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 00:48 ,

shes ose ndroj gjipin mitcubishi (hundai) galloper

4 950 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 00:55 ,

Bmw 320d 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Maj 18:48 ,

BMW 320d 2.0 auomatik ngjendje perfekte

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 15:24 ,

Bmw 218 2.0d Automatik 2015 i sapoardhur

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Maj 14:06 ,

shes bmw 320d xdrive veq me dogan 2014 u shitt

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 11:11 ,

UShit Nga AS Bunaa

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
06 Mar 11:01 ,

Bmw

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 10:51 ,

Bmw 525 xd 8 shpejtsi Automatik 218 ps

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Shk 12:14 ,

VW Tiguan 2012 dsg me dogan u shitt

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 18:31 ,

Shes Bmw 318D Alpina

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 19:59 ,

Bmw x5

34 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 19:12 ,

shes fellnet 19 treja me goma vere treja

1 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Sht 23:30 ,

Passat RLine 4Motion

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 22:19 ,

BMW 218 D

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Korr 14:43 ,

BMW X3 M paket 3.0

11 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Qer 01:14 ,

BMW 318d E90 M-PACKET

9 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 18:51 ,

Bmw 530d urgjent

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj BMW 218 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

bmw 218 BMW 218

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione