BMW X5 2007 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 64
Audi , 12
Opel , 10
Peugeot , 4
Toyota , 2
Fiat , 2
Ford , 2
Nissan , 1
Škoda , 1
Hyundai , 1
Citroën , 1
Smart , 1
Chevrolet , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe BMW X5 2007,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj BMW X5 2007 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:05 ,

•Porsche Cayenne 3.0 Diesel / 245Ps

22 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:04 ,

Golf 7 GTD DSG - Sound System

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:04 ,

Bmw 530 X-Drive G30 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:04 ,

• Golf 7 Tdi Dsg FACELIFT Highline 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:24 ,

Audi A4 B7 2.0tdi Automatik FullOpsione

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 17:36 ,

Shes ndrroj Audi A3 Automatik

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 02:49 ,

Opel astra pikap 1.9 dizel pa dogan

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 22:33 ,

Peugeot 207 1.6 Hdi

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 08:33 ,

OPEL ANTARA 2.0 DIZELL 4X4 RKS VITI 2007

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 01:51 ,

TOURAN 2.0 TDI DSG 170 PS

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 13:41 ,

Mercedes vito 111 cdi 9ulse 2007

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 11:17 ,

smart fortwo 451 2007 1.0 benzin

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 15:56 ,

VW CRAFTER 2.5 ����

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 14:30 ,

opel astra 1.3 dizel pikap pa dogan 2007

1 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 16:28 ,

BMW X5 30D XDRIVE Automatik-Tiptronik Panoram 2007

12 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 21:57 ,

bmw x5

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 13:26 ,

Shes BMW X5

13 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 07:33 ,

Opel Corsa 1.3 CDTI

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Sht 16:06 ,

▪︎Shitet Audi A8, Ndrrohet me Xhip

14 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 08:44 ,

BMW X5 DIZELL 3.0 AUTOMATIK 2L 2007 RKS NJI VIT

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Sht 01:18 ,

shitet bmw x5 3.0 d

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 13:38 ,

BMW 320D

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Gush 10:19 ,

Bmw X5 3.0d rks

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 19:08 ,

bmw x5

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Qer 16:10 ,

Pikap Fiat Doblo 1.3 JTD 2007

2 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 21:02 ,

pikap ford

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 16:37 ,

Bmw x5 3.0 d XDriver Rks

1 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 17:12 ,

Audi Q3 S-Line- I shitur nga "Auto Pixel"

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 01:38 ,

U shitttAudi A6 dizel 2.7 automatik/tiptronic 2007

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 08:51 ,

U SHIT ..................Tauran 1.9 TDI 7 Ulse Rks

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Mar 11:45 ,

Opel Combo dizel 2007

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 18:31 ,

Shes ndrroj ford focus 1.6 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Jan 09:30 ,

Audi a4 Automatik 11/2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 10:46 ,

U shittt

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 23:51 ,

nissan patfinder 2.5 2007 u shitt

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 18:34 ,

Shes Toyota AYGO 1.0 Benzin ���� ���� ����

3 700 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Dhj 13:56 ,

golf 2 gti

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 18:49 ,

BMW X5 NAFT 3.0 AUTOMATIK I DOGANUAR RKS +OPSION+

14 400 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 18:45 ,

BMW X5 NAFT 3.0 AUTOMATIK I DOGANUAR RKS +OPSION+

14 400 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 18:44 ,

BMW X5 NAFT 3.0 AUTOMATIK I DOGANUAR RKS +OPSION+

14 400 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 18:42 ,

BMW X5 NAFT 3.0 AUTOMATIK I DOGANUAR RKS +OPSION+

14 400 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 18:41 ,

BMW X5 NAFT 3.0 AUTOMATIK I DOGANUAR RKS +OPSION+

14 400 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 18:41 ,

BMW X5 NAFT 3.0 AUTOMATIK I DOGANUAR RKS +OPSION+

14 400 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 18:40 ,

BMW X5 NAFT 3.0 AUTOMATIK I DOGANUAR RKS +OPSION+

14 400 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 18:40 ,

BMW X5 NAFT 3.0 AUTOMATIK I DOGANUAR RKS +OPSION+

14 400 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 18:39 ,

BMW X5 NAFT 3.0 AUTOMATIK I DOGANUAR RKS +OPSION+

14 400 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Nën 14:11 ,

Vw caddy

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 15:48 ,

Shitet AUDI A4 2.0 TDI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj BMW X5 2007 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione