BMW X5 2008 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 111
Audi , 13
Opel , 12
Citroën , 4
Ford , 3
Peugeot , 2
Renault , 2
Nissan , 1
Toyota , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Škoda , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Volvo , 1
Dodge , 1
Daewoo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe BMW X5 2008,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj BMW X5 2008 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:49 ,

Fiat Bravo 1.6 jtd 6 shpejtesi 2008

4 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 ,

Renault Megane 1.6 benzin 94000km RKS

4 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:17 ,

Audi A4 2.0 TDI 2008 I Doganuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:06 ,

BMW X5 3.0D AUTOMATIC VITI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:55 ,

Shitet BMW X5 3.0 Dizel 2008 RKS Automatik-Steptronic

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:14 ,

Polo 2008 1.4 Diesel BLUEMOTION

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:14 ,

Bmw 530 X-Drive G30 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Qer 19:47 ,

BMW X5 3.0 I DOGANUAR

10 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 15:40 ,

Shitet x5 SD

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 14:38 ,

VW Scirocco 1.4 tsi

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 11:17 ,

BMW X5 3.0i MODEL 2008 RKS

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 11:46 ,

Citroen Nemo 2008 pa dogan 1.4 dizell

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 08:14 ,

Mercedes c200

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Maj 22:37 ,

Shitet x5 SD

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 11:37 ,

VW Touareg 2008 facelift led

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Maj 01:53 ,

Bmw X5 2008 urgjent

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 02:08 ,

Opel Zafira 2008 D.1.9 Automatik 7-Ulse

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 01:11 ,

Mercedes-Benz ML 350 Blutec 4matic edition1

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Maj 16:40 ,

BMW X5 3.0 BENZIN 2008

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 14:59 ,

Bmw X5 4.8i 400ps+

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 11:11 ,

caddy 1.9 tdi 2008 me klim

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 18:38 ,

Audi a4 2.0

85 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 15:41 ,

VW Touran 2.0tdi DSG

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 16:46 ,

Citroen Berlingo 1.4b 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 14:17 ,

VW POLO 1.2B

2 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 02:22 ,

Shitet Audi A3 S-line

14 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 09:19 ,

BMW X5 E70 3.0 DIESEL

10 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
17 Mar 13:38 ,

BMW X5 E70 3.0 DIESEL

10 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
15 Mar 19:05 ,

Skoda Roomster

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 15:47 ,

BMW X5 E70 3.0 DIESEL

11 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Shk 22:24 ,

Suzuki Ignis 1.2 benzin 2017

7 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Shk 07:10 ,

Sprinter 416

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Jan 17:06 ,

Shes/ndroi

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 22:09 ,

Toyota Auris

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Jan 00:07 ,

Mercedes Benz E 400 CDI V8

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Jan 15:08 ,

BMW X5 3.0d XDRIVE 2008 RKS 049444450

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 15:57 ,

Bmw 120

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Dhj 16:48 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 14:05 ,

Shitet Opel Zafira B 1.9 CDTI 2008 7 Ulese

5 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Dhj 00:03 ,

Bajram

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Dhj 01:01 ,

Mercedes-Benz ML350cdi AMG

25 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 18:18 ,

Bmw X5 3.0D X-Drive 2008 Rks full Opcione

10 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 19:37 ,

Mercedes Benz 400 CDI V8

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Nën 19:40 ,

U SHIT

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 19:40 ,

I SHITUR

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 22:10 ,

- Bmw X5 - Diesel 3.0 - XDrive - Full Panoram -

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj BMW X5 2008 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione