BMW X5 2009 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 59
Audi , 10
Opel , 4
Seat , 3
Citroën , 3
Fiat , 2
Ford , 2
Renault , 2
Nissan , 1
Peugeot , 1
Volvo , 1
Jeep , 1
Lancia , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe BMW X5 2009,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj BMW X5 2009 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:49 ,

Audi A3 1.6 TDI 77kw 11/2009

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:43 ,

SEAT IBIZA 1.9 TDI TABELA RKS 5 DYER 2010

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:43 ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI TABELA RKS 2010

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:43 ,

SEAT LEON 1.9 TDI TABELA RKS 2010

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:14 ,

Bmw 530 X-Drive G30 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:51 ,

Fiat grande punto (pikap)

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 17:02 ,

Peugeot 308 1.6 HDI Manual 7 ulëse RKS

5 130 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 12:45 ,

FIAT 500 1.3 BENZIN RKS VITI 2009

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Qer 09:57 Shitorja ,

BMW X5

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Pri 19:46 ,

Shitet BMW X5

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Pri 19:36 ,

Shes Golf 2017

15 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Mar 19:35 ,

Golf 6 2.0 TDI 110ps

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Mar 16:32 ,

Audi A8 3.0TDI Quattro

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 13:10 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

8 888 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 12:43 ,

Lancia Ypsilon 2009 1.4 Benzin

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Shk 16:16 ,

Nissan pixo 1.0 benzin 2009

3 700 EUR

20 Shk 19:40 ,

VW Passat 2.0 Tdi viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Jan 00:07 ,

Mercedes Benz E 400 CDI V8

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Jan 21:14 ,

Bmw X5

15 500 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 15:36 ,

BMW X5

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Jan 13:31 ,

- Opel Corsa - TDCI - 1.3 - 2009 -

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Dhj 22:29 ,

BMW 318D 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 19:37 ,

Mercedes Benz 400 CDI V8

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Nën 14:15 ,

Shitet polo 1.6

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 14:21 ,

Mercedes E250 AMG full opsione

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Tet 14:43 ,

Shes golf 6 2.0tdi

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 16:48 ,

paheton ardhun nga Zvicra dogan homologim u shitt

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Sht 14:30 ,

BMW X5 35D

12 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Sht 12:31 ,

BMW 318D 2009

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 12:48 ,

Touran Cross 2.0 TDI DSG

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 06:23 ,

Bmw X5 e70 35D M packet X Drive

17 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Korr 09:38 ,

VW phaeton 3.0 dizel 2009 veqdogan nga zvicra

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Korr 12:36 ,

Shes phaeton i ardhun nga zvicra veq dogan

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Qer 13:09 ,

Mercedes C220 CDI Automatik U SHIT FLM MERRJEP

11 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Maj 02:57 ,

Vw cady 1.9 Tdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 21:02 ,

pikap ford

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Maj 17:12 ,

Audi Q3 S-Line- I shitur nga "Auto Pixel"

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 15:31 ,

PASAT CC 2.0 FULL EXTRA

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 01:07 ,

X5 M Paket

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 20:29 ,

Golf 6 2.0tdi highline 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 15:40 ,

Bmw X5

Viti: 2005
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Mar 09:27 ,

U SHIT .........Golf 6 Plus 2.0 TDI inga Gjermania

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 21:47 ,

Bmw x5 e70 30D 2009 U SHITT

12 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 16:11 ,

Passat 2.0 TDI DSG me DOGAN viti 2009 nga ��������

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 09:29 ,

Audi A3 2.0tdi Automatik Facelift

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 18:32 ,

Audi a3 Automatik Sapodoganuar dhe regjistruar

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 16:18 ,

Mercedes Vito 109 CDI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 10:19 ,

Shes passat cc 2009 2.0 dsg ponoram u shittt

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj BMW X5 2009 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione