BMW X6 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

BMW , 569
Audi , 237
Opel , 226
Renault , 69
Fiat , 68
Peugeot , 66
Ford , 65
Citroën , 51
Seat , 34
Jeep , 20
Alfa Romeo , 18
Škoda , 17
Hyundai , 13
Smart , 13
Land Rover , 11
Kia , 10
Toyota , 10
Mazda , 9
Porsche , 7
Chevrolet , 6
Volvo , 6
Chrysler , 5
Lancia , 5
Rover , 5
Honda , 4
MINI , 4
Nissan , 4
Acura , 3
KTM , 3
Ssangyong , 3
Aixam , 2
Bentley , 2
MG , 2
Suzuki , 2
Artega , 1
Bugatti , 1
Corvette , 1
Dacia , 1
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Isuzu , 1
Jaguar , 1
Lincoln , 1
Pontiac , 1
Subaru , 1
Wiesmann , 1
Zastava , 1
Sot 21:53 ,

VW BORA 1.9 TDI E REGJISTRUAR RKS KLIM - 2000

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:41 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:40 ,

VW CADDY 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:39 ,

VW CADDY TDI 2014 ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:38 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:38 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:38 ,

VW CADDY 2.0 TDI 7 ULSE

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:37 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:37 ,

VW T6 2011 2.0 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:36 ,

Opel Astra H 1.9 Cdti 150ps

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:35 ,

Golf 4

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 21:35 ,

Golf 4, 1.9 tdi

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 21:34 ,

Auto Servis-Pjes BMW FERIZI

1 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:30 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:17 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-34miKM-RksFullExtra

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 21:09 ,

Shitet pezho partner, Peugeot Partner pikap

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:06 ,

Gjip Mazda Cx7 ,2.2 diesel 4x4 ,vp2011,8 muj Rks

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:30 ,

Shitet ose ndrrohet

22 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:29 ,

BMW X6 35d (3.0) VITI 2009 rks

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:27 Shitorja ,

VW PASSAT B8 2.0 TDI AUTOMATIK FULL OPCIONE

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:27 Shitorja ,

AUDI A3 1.6 TDI AUTOMATIK 2013 FULL OPSIONE

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:27 ,

Citroen C3 Facelift 1.4HDI "2015"

4 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:26 ,

Mercedes C220 Automatik Avantgard

4 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:16 ,

-Volkswagen Golf 6 - TDI-2.0- Full-Opsione —— 1 Vit RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:15 ,

- Volkswagen Golf 6 - TDI-1.6-DSG-i Sapo DOGANUAR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:13 ,

- Volkswagen CADDY - 1.9-TDI-2007-i Sapo DOGANUAR

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:10 ,

Blej te gjitha llojet e veturave pa dogan per PJES

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:10 ,

Blej te gijtha llojet e veturave pa dogan

2 333 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 20:09 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:09 ,

Blej gjitha llojet e OPEL pa dogan- Per pjese

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:09 ,

Blej vetura pa dogan- Per pjese

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:08 ,

BLEJ GOLF 5 , PA DOGAN

2 222 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:07 ,

BMW X1 2012 X-Driver I Doganuar ����

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:06 ,

BLEJ GOLFA 4 DHE 5 PA DOGAN--- PER PJES UM VYN

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 20:03 ,

Golf 7 Tdi BMT DSG U shit flm merrjep

12 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:53 ,

SHES PIKAPIN OPEL COMBO 1.7 DTI 2004 = 2.150 euro

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:52 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005=2.300 euro

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:52 ,

SHES 4 GOMA PER KOMBA 195/65/16 C

85 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:52 ,

SHES OPEL COMBO 1.7 DTI RKS 8 muj 2000 euro

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:47 ,

Ds5

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:36 ,

VW Golf VI 2.0 TDI Highline

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:36 ,

Mercedes Benz C220 CDI Automatik Avantgarde

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:35 ,

Passat 2013 Automatik DSG U SHIT flmMerrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:35 ,

VW Bora 1.9 TDI 74 KW Pacifik

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim