Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bandasht | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 26
Audi , 20
BMW , 8
Acura , 5
Citroën , 5
Renault , 4
Nissan , 3
Aixam , 2
Artega , 2
Ford , 2
Seat , 2
Toyota , 2
Alpina , 1
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Isuzu , 1
Jeep , 1
Ssangyong , 1
Wiesmann , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bandasht,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bandasht Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Mar 07:25 Vetura , Besianë

Shes bandash 17 inch per opell astra (J) me 5 bira

65 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Tet 17:24 Vetura , Vushtrri

shiten bandasht

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Sht 10:29 Vetura , Burim

Bandasht

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Sht 23:54 Vetura , Gjakovë

Shitet Touareg

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 23:54 Vetura , Gjakovë

Shitet Touareg

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 13:49 Vetura , Lipjan

Goma M/-S 185-60/15 per opell meriva te reja

120 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Qer 16:41 Vetura , Ferizaj

Toyota Hilux 3.0

Viti: 1993
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
26 Maj 13:52 Vetura , Ferizaj

Shes bandash R13 per polo golf me goma t dimrit

100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Shk 02:58 Vetura , Prizren

Shitet ose ndrrohet

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Jan 09:33 Vetura , Gjilan

Shitet gjipi

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Jan 11:27 Vetura , Pejë

Shes mercedesin edhe bandash te thjesht me 5 shrafa

40 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Jan 10:08 Vetura , Prishtinë

Goma me badash origjinal per golf 3

150 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Jan 10:22 Vetura , Pejë

bandasht

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Jan 13:04 Vetura , Ferizaj

Shiten Bandasht 9j me 5 vrima

330 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Dhj 08:46 Vetura , Prizren

Jan shittt mlf jep merr 120 evro

200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Dhj 21:31 Vetura , Pejë

OPEL ASTRA GTC ARDHUN QE 1 MUJ PREJ BELGJIKES REGISTRIM KS

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 01:06 Vetura , Pejë

Mercedes benz w201 2.5 td

1 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 05:01 Vetura , Gjilan

Bandash ne shitje

100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 18:55 Vetura , Prishtinë

bandash 15

65 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Tet 21:17 Vetura , Gjilan

Bandash ne shitje

100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 15:36 Vetura , Ferizaj

Fellne 15

130 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Sht 22:12 Vetura , Lipjan

Shitet Audi 80 B4 1.9

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Sht 00:15 Vetura , Gjakovë

Pasat1.9 Td-i

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Sht 18:06 Vetura , Therandë

shitet seat leon i ardhur nga slovenia qmimi 850euro

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 22:29 Vetura , Prishtinë

Sharan 1.9 (DI)

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 17:27 Vetura , Besianë

Kosova

60 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Pri 20:04 Vetura , Ferizaj

Audi A3

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 08:57 Vetura , Ferizaj

Shitet bora

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 02:04 Vetura , Gjakovë

Bandash

70 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 07:14 Vetura , Prizren

Shes bandasht 17 me goma treja

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
04 Mar 07:36 Vetura , Ferizaj

Citroen E-Hdi 1.6 Diesel Automatic 2011 Model 2012

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 16:26 Vetura , Gjakovë

Bandas

70 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 08:44 Vetura , Rahovec

shes bandash me guma t veres 15

60 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 21:31 Vetura , Burim

Shiten bandasht

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Dhj 15:02 Vetura , Drenas

GOMA DIMRI ME BANDASH 205/55/R16 U SHITEN FLM

180 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Dhj 18:55 Vetura , Viti

goma dimri 195 /65/r 15

110 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Dhj 18:43 Vetura , Therandë

shiten nderrohen me telefon

120 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Dhj 09:48 Vetura , Mitrovicë

Shes 4 bandash Per Golf 4 benzin

40 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Nën 14:13 Vetura , Prizren

opel kadet

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 10:27 Vetura , Gjilan

shiten bandasht krosit dyt ni me gum me kejt ni p

48 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 03:00 Vetura , Pejë

Bandasht gjip

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Maj 08:25 Vetura , Klinë

SHES BANDASHT 16 coll per WV

239 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Pri 11:42 Vetura , Prishtinë

Dodge charger wetem whatcapp

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
02 Pri 14:31 Vetura , Gjilan

bandash opelit boj ndrrim me naj par golf 2 keta t

30 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Pri 11:22 Vetura , Ferizaj

Kerkoj shtopat per Ford taunus

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Jan 19:02 Vetura , Kaçanik

Shiten bandash almumin per golf 3

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Dhj 19:51 Vetura , Viti

Shiten bandash

120 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Nën 19:58 Vetura , Gjilan

shiten bandasht 13t

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 19:07 Vetura , Ferizaj

Shiten bandash nr 14 por fiat

40 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 21:17 Vetura , Klinë

Shes bandasht me goma dimrit 15 sh

50 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bandasht | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione