Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 206
Opel , 190
BMW , 183
Ford , 73
Peugeot , 64
Renault , 59
Fiat , 52
Citroën , 42
Škoda , 17
Seat , 15
Alfa Romeo , 12
Hyundai , 12
Mitsubishi , 11
Volvo , 10
Jeep , 10
Smart , 8
Lancia , 7
Nissan , 6
Acura , 6
Porsche , 6
Mazda , 5
Toyota , 5
MINI , 5
Rover , 5
Daihatsu , 5
Kia , 4
Daewoo , 4
Chevrolet , 4
Chrysler , 3
Aixam , 3
KTM , 3
Suzuki , 2
Ssangyong , 2
Honda , 2
Artega , 2
Dacia , 1
Zastava , 1
Cadillac , 1
Wiesmann , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Dodge , 1
Pontiac , 1
MG , 1
Corvette , 1
Tesla , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banesa Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:04 ,

CADY 1.9TDI INFO 044280873 nrrim nese na komvenon

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:12 ,

CITROEN C4 1.6 E-hdi AUTOMATIK 103.000KM I DOGANUAR 2014

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:12 ,

Blejm golf te aksidentuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:32 ,

BLEJME VETURA PA DOGANE (EURO4)

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:19 ,

Golf 7.5

18 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:17 ,

BMW ����

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:01 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI BLUEMOTION RKS ~ 2016

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:00 ,

• GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIC •

32 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:56 ,

Tiguan 2.0 TDI Sport&Style 4Motion Full Opsion Model 2012

13 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:48 ,

OPEL Vectra 1.7 Dizell 1994

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:28 ,

Porsche Cayenne v6

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:24 ,

Shitet Peugeot 206 HDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:24 ,

Jeni te Interesuar per ta Shitur Shpejt Veturen, Na Kontakto

12 345 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 20:15 ,

VOLVO V50 2.0 D 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:53 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar, 2250 € ,

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:53 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2250 €

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:38 ,

Pranoj kompenzim vetur

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 19:38 ,

Mercedes C220 cdi Automatik

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:38 ,

Mercedes benz c 350 cdi

13 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:25 ,

Shiten Fellnet 16 Inch per FORD

220 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:23 Shitorja ,

MERCEDES CDI 265ps / FULL OPCIONE / ME DOGAN

14 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:46 ,

Golf 4 1.9 TDI / Me KLIMË / Ulëset me nxemje

3 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:19 ,

FIAT DOBLO 1.9 JTD ME KLIME 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:14 ,

Blejm Opel Corsaa B C D

10 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 17:14 ,

OPEL ASTRA 2.0 DTI 2002

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:14 ,

MERCEDES ML 320 CDI

8 700 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:12 ,

GOLF 7 - 1.6 TDI BLUEMOTION 6 SHPEJTÊSI RKS 2016

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:09 ,

GOLF VIII 2.0 tdi AUTOMATIC I DOGANUAR

32 500 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:59 ,

KAMIONET*VW*T5.TRANSPORTER 2.0 TDI.2011

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:29 ,

Shitet Golf 8 2022 / DSG / 1.5 eTSI 150ps / 8000km / hybrid

30 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 15:18 ,

bmw 318

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:30 ,

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:29 ,

BMW 530d Automatik

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:48 ,

Shitet vw polo 1.4b 2002 rks

2 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:35 ,

Ford Kuga 2.0 Diesel Facelift RKS ( Ndrrohet )

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:24 ,

Shitet Mercedes-Benz ML 350 (118.000 Km)

23 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 10:44 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI BLUEMOTION RKS 2016

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:39 ,

VW GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIC F1

32 500 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:33 ,

Shitet shlep iveco 3.0 hpi pa dogan 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banesa | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione