Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw - Vetura Të gjitha në Kosovë

BMW , 21903
VW Volkswagen , 2473
Audi , 828
Opel , 692
Fiat , 180
Peugeot , 176
Renault , 173
Ford , 162
Citroën , 136
Land Rover , 84
Seat , 64
Alfa Romeo , 55
Škoda , 45
Nissan , 39
MINI , 32
Jeep , 30
Rover , 28
Hyundai , 27
Mitsubishi , 26
Volvo , 25
Acura , 23
Toyota , 22
Chrysler , 17
Kia , 17
Suzuki , 16
Dodge , 15
Smart , 15
Mazda , 14
Chevrolet , 12
Jaguar , 11
Honda , 10
Alpina , 9
Daihatsu , 9
Lancia , 9
Porsche , 9
Aixam , 7
Ssangyong , 6
Daewoo , 6
Dacia , 5
Bentley , 4
Lada , 3
Artega , 3
Pontiac , 3
Yugo , 3
MG , 3
Infiniti , 3
Isuzu , 2
Zastava , 2
Hummer , 2
Talbot , 2
Cadillac , 2
Subaru , 2
KTM , 2
Lotus , 1
DeTomaso , 1
Maserati , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Saab , 1
Trabant , 1
Corvette , 1
Tata , 1
Maybach , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Nën 20:26
Linku:
Vetura , Prishtinë

BMW 520 F11 Touring TwinPower Turbo

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:01
Linku:
Vetura , Ferizaj

Bmw 530 M packet facelift

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:57
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Mercedes E 300

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Nën 16:02
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Dhj 23:01
Linku:
Vetura , Prizren

BMW X5 40d 2011 336000km Rks

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 23:58 Vetura , Prishtinë

AUTO-PJES”LENTI “ BEJM SHITJEN E GJITHA PJESVE ��BMW��AUDI��

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 23:48 Vetura , Prishtinë

BMW 218 / 2016 / AUTOMATIKE / KLIMATRONIC / NAVI

14 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:35 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 23:32 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:27 Shitorja Vetura , Prizren

BMW X5 G5X Xdrive30D PANORAM

61 950 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 23:27 Shitorja Vetura , Prizren

BMW 318D Automatik

21 950 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:27 Shitorja Vetura , Prizren

BMW X4 M40d Xdrive20D

44 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:25 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shitet Bmw 320 , Xdrive sport automatik. 2017 viti.

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:07 Vetura , Ferizaj

Bmw 320i X-Drive

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 23:06
Linku:
Shitorja Vetura , Prizren

BMW X5 30d XDRIVE

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:03 Vetura , Prishtinë

VW POLO BLUEMOTION I DOGANUAR 5 DYER 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:03 Vetura , Skenderaj

Bmw e36

1 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:03 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

14 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:03 Vetura , Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

7 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:03 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI 160.000 KM I DOGANUAR 2014

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 23:02 Vetura , Prishtinë

SEAT LEON EXECUTIVE 1.6 TDI FULL I DOGANUAR 2016

11 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:02 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG EDITION I DOGANUAR FULL OPSIONE

23 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:02 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG LINE 9G 151.000KM I DOGANUAR 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 23:02 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:00 Vetura , Viti

BMW X3 2013 Automatik Xdrive 20d Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:50 Vetura , Pejë

Bmw

4 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:49 Vetura , Prishtinë

Shes bmw f10 550d rks ndrrim i mundshem

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:45 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:42 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:42 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:41 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:41 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:36 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:35 Vetura , Ferizaj

��-BMW -530-AUTOMATiK -2004- RKS EXTRA NDRRiM��

5 900 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:33 Vetura , Besianë

Bmw e60

10 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:28 Vetura , Ferizaj

Blej BMW pa dogan - Per pjese

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:28 Vetura , Gjilan

✅BMW 118D✅2011

8 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:28 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Bmw 320 Xdrive Touring 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:24 Vetura , Prishtinë

Shitet BMW 520D Full

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:21 Vetura , Prishtinë

Shitet BMW 520 D FULL

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:38 Vetura , Lipjan

Automatik bmw 320. 2.0 d viti 2002 rks ni vit

4 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:36 Vetura , Drenas

BMW. X3 2.0 RKS

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:30 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 PLUS 2.0 AUTOMATIK RKS

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:30 Vetura , Prizren

Motorra 1.6 dizell per golf 2.3.gjeta.audi 80 t2 t3 etj

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:21 Vetura , Ferizaj

��-BMW -730- DS- LUXURY-LiNE• AUTOMATiK NDRRiM��

5 950 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:20 Vetura , Ferizaj

BMW X3

17 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:03 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK RKS 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:00 Vetura , Mitrovicë

Blejm Vetura 200 Deri 1000€

1 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:56 Vetura , Prishtinë

BMW X1

14 900 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:55 Vetura , Mitrovicë

blej vetura qe nuk i perdorni defekt aksidenr pa dogan

999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Bmw BMW bmw Bmw Bmw Bmw Bmw bmw BMW Bmw

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione