Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 20282
VW Volkswagen , 2320
Audi , 764
Opel , 690
Fiat , 183
Renault , 175
Peugeot , 171
Ford , 151
Citroën , 130
Land Rover , 66
Seat , 56
Alfa Romeo , 54
Škoda , 46
Nissan , 33
MINI , 33
Rover , 28
Hyundai , 27
Jeep , 26
Volvo , 24
Acura , 23
Toyota , 19
Mitsubishi , 19
Mazda , 18
Chrysler , 18
Kia , 17
Smart , 17
Suzuki , 15
Chevrolet , 13
Dodge , 10
Porsche , 10
Alpina , 9
Daihatsu , 9
Lancia , 9
Jaguar , 8
Aixam , 8
Honda , 7
Ssangyong , 6
Daewoo , 5
Dacia , 4
Bentley , 4
Isuzu , 3
Artega , 3
Pontiac , 3
Yugo , 3
MG , 3
Infiniti , 3
Subaru , 3
KTM , 3
Lada , 2
Hummer , 2
Cadillac , 2
Lotus , 1
DeTomaso , 1
Zastava , 1
Maserati , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Trabant , 1
Corvette , 1
Tata , 1
Maybach , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw ,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Mar 13:02
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Mar 10:55
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 10:21
Linku:
Shitorja Vetura , Ferizaj

BMW GT 2.0 Dizel ** FACELIFT ** Automatik Viti 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:58
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 190ps QUATTRO / MATRIX / 2016

18 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 22:03
Linku:
Vetura , Prishtinë

Bmw 535d 2014 km 146000 (Garantume)

23 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 02:26 Vetura , Pejë

��AUTO-VETURA BLEJM VW BMW MERCEDES DEFEKT AKSIDENT ��

11 500 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:26 Vetura , Rahovec

❌AUTO-VETURA BLEJM VW BMW MERCEDES AUDI RANGE ROVER DEFEKT

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:25 Vetura , Drenas

❌AUTO-VETURA BLEJM TE GJITH VETURAT DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

9 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 02:25 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 02:25 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 02:24 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 02:24 Vetura , Prizren

AUTO-VETURA BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT AKSIDENT

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:24 Vetura , Rahovec

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

88 888 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:24 Vetura , Shtime

❌AUTO-VETURA BLEJM TE GJITHA VETURAT QE NUK I PERDORNI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:24 Vetura , Prizren

��BLEJM TE GJITHA VETURAT BMW VW AUDI MERCEDES

999 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:37 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:37 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:37 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:36 Vetura , Klinë

Blejm vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:36 Vetura , Kaçanik

Blejm vetura te aksidentuara

10 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 23:36 Vetura , Prizren

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:36 Vetura , Prizren

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:36 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:36 Vetura , Drenas

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:36 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:36 Vetura , Prizren

Vetura per pjes

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 23:36 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura per pjes

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:36 Vetura , Prizren

BLEJM VETURA

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:35 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:35 Vetura , Prishtinë

BLEJM GOLF 6 TE AKSIDENTUAR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:35 Vetura , Prishtinë

BLEJM POLO TE AKSIDENTUAR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:35 Vetura , Prishtinë

BLEJM TIGUAN TE AKSIDENTUAR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:35 Vetura , Prishtinë

BLEJM TOURAN TE AKSIDENTUAR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:35 Vetura , Prishtinë

BLEJM PASSAT TE AKSIDENTUAR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:35 Vetura , Prishtinë

BLEJM GOLF 7 TE AKSIDENTUAR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:35 Vetura , Gjakovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 23:35 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA NE GJITH KOSOVEN

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:35 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura ne gjith Kosoven

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:35 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:35 Vetura , Skenderaj

Blejm te gjitha markat e veturave

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:35 Vetura , Prishtinë

Vetura per pjes

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:35 Vetura , Rahovec

Vetura per pjes

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:35 Vetura , Gjilan

Vetura per pjes

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:01 Vetura , Ferizaj

Opel Antara 2.2 nga ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:29 Vetura , Prishtinë

Audi A4 2018 ��������

16 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 22:26 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:25 Vetura , Prishtinë

Peugeot 208 Disel 1.6��������

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:20 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:19 Vetura , Ferizaj

FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 Vetura , Ferizaj

MERCEDES VITO ME DOGAN TE PAGUAR 044280873

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:15 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione