Bmw 120 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 173
Opel , 8
Audi , 7
Hyundai , 2
Renault , 2
Daihatsu , 2
Toyota , 1
Suzuki , 1
Fiat , 1
Citroën , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw 120,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw 120 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:37 Shitorja ,

bmw 120 d 2013 184 ps

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:23 ,

OPEL CORSA 1.3CDTI EcoFlex 2012 me dogan homologim

5 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:18 ,

BMW 120 Disel Automatik Facelift I Doganuar 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:44 ,

bmw 120 2.0 dizel 2011 dogan homologim

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:34 ,

Shes BMW 320D 2.0 Automatik

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:02 ,

Sbes fellnet per bmw

120 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 16:28 Shitorja ,

BMW 120 - 2.0 DIZEL - AUTOMATIK

11 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:51 ,

Fiat grande punto (pikap)

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:58 ,

BMW 120 D

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 15:10 Shitorja ,

BMW F30 LCI 320d M Sport

25 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Qer 09:47 ,

TOYOTA COROLLA RKS

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 09:22 ,

Bmw 318d

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 21:20 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 22:05 ,

Golf 7 gtd

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 18:24 ,

2017 BMW Seria 5 '16 520d xDrive (120 kW)

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 09:58 ,

Shes bmw 120 d facelift

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 08:14 ,

Mercedes E320

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Maj 09:36 ,

Shitet Bmw 120

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Pri 12:45 ,

Bmw 120 D Automatik Full Extra e ardhur nga Zvicrra

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 13:43 ,

Bmw 120 2.0 dizell 2012 Edoganuar me 03.03.2021

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Pri 02:06 ,

Daihatsu Rocky

5 000 EUR

09 Pri 19:27 ,

Bmw 120

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 10:24 ,

Shes Polo dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 07:18 ,

Mercedes S350 4MATIC AMG

39 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 12:29 ,

Mercedes Cabrio

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Mar 23:47 ,

BMW 120 d M-PAKET

17 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Mar 10:02 ,

Renault Trafic

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
23 Shk 18:29 ,

Shitet BMW 120 automatik ose ndrrohet me nje vetur 7 ulse

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Shk 18:50 ,

MERCEDES E350 AMG LINE AUTOMATIK FULL OPCIONE

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 06:40 ,

bmw 120

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 18:11 ,

Opel frontera 4x4

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 09:25 ,

BMW 1 Dizel 120

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Jan 12:36 ,

Daihatsu Rocky

5 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Jan 15:57 ,

Bmw 120

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Dhj 16:21 ,

u shit

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Dhj 16:43 ,

Shitet BMW

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 17:15 ,

BMW 120 D M-Packet Automatik-Tiptronik e Doganuar -2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 15:54 ,

BMW 120 d

8 000 EUR

06 Dhj 18:20 ,

Bmw 120 d

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 15:39 ,

Shes BMW 328d

17 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Dhj 09:50 ,

bmw x1 120 x-drive automatic 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Nën 16:34 ,

BMW 120 D Panorama, Lekure,Kamera, Xenon....

11 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 13:14 ,

I SHITUR AUDI Q5 3X S-LINE FACELIFT

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Nën 22:52 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw 120 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione