Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw 2 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 3817
VW Volkswagen , 1397
Audi , 446
Opel , 418
Peugeot , 114
Renault , 102
Ford , 91
Citroën , 75
Fiat , 65
Land Rover , 44
Seat , 32
Škoda , 24
Alfa Romeo , 22
Rover , 22
Hyundai , 21
Jeep , 18
Toyota , 13
Volvo , 13
Smart , 13
Chrysler , 12
MINI , 12
Mazda , 11
Nissan , 11
Mitsubishi , 11
Kia , 8
Suzuki , 7
Acura , 7
Dodge , 7
Chevrolet , 7
Lancia , 6
Porsche , 6
Daihatsu , 5
Daewoo , 4
Isuzu , 2
Dacia , 2
Ssangyong , 2
Honda , 2
Pontiac , 2
Aixam , 2
Subaru , 2
DeTomaso , 1
Zastava , 1
Hummer , 1
Wiesmann , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Artega , 1
Trabant , 1
Yugo , 1
Infiniti , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw 2,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw 2 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Mar 11:10
Linku:
Vetura , Gjakovë

Mercedes GLC 220d AMG 4Matic 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

Sot 15:51 Vetura , Prishtinë

Bmw 1

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:50 Vetura , Gjakovë

Bmw 120 disel

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:47 Vetura , Ferizaj

MERCEDES VITO ME DOGAN 2.2 CDI bojm nrrim 044280873

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:44 Vetura , Ferizaj

MERCEDES VITO ME DOGAN TE PAGUAR 044280873

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:43 Vetura , Gjakovë

BMW 320D F30 Automatik 184 Ps

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:37 Vetura , Prishtinë

Audi A4 2018 ��������

16 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 15:31 Vetura , Dardanë

BMW 530d Automatik

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:31 Vetura , Dardanë

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:31 Vetura , Lipjan

Bmw 120d

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:30 Vetura , Therandë

MAZDA B2500

4 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:30 Vetura , Prishtinë

VW POLO 1.2TDI viti 2012 me dogan

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:30 Vetura , Prishtinë

Navigator Android 10.1 për Mercedes w204, 2GB RAM + 32GB ROM

199 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW X1 20d X-Drive Automatik Full Extra

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:27 Vetura , Prishtinë

VOLVO V50 2.4D5 AUTOMATIK FACELIFT I DOGANUAR

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:22 Vetura , Lipjan

Automatik bmw 320. 2.0 d viti 2002

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:22 Vetura , Viti

BMW GT 520 Facelift 2.0 Diesel Automatik 2015 184 PS RKS

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:22 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL VECTRA GTS 1.9 CDTI 120 PS

4 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:20 Vetura , Prishtinë

VW POLO 1.4TDI AUTOMATIK DSG 2014

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:18 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 7 TDI 2016 Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:17 Vetura , Viti

BMW X3 2.0 Diesel 2013 Automatik-Steptronik me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:16 Vetura , Therandë

Vw caddy

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:16 Vetura , Viti

BMW 420 d 2015 2.0 Diesel Automatik me Dogan t’paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:13 Vetura , Ferizaj

Shes fiat scudo 2.0 jtd rks i skaduar ☎️044280873

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:08 Vetura , Prishtinë

Shes golf 6 2012

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:07 Vetura , Pejë

Bmw 218 automatik 2.0disell 9/2018 i po sa doganuar rks ni v

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:07 Vetura , Viti

BMW 520 Diesel 2018 Automatik ///M_Packet me Dogan t’paguar

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:04 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI 2008 rks 3 muj

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:00 Vetura , Fushë Kosovë

BMW 525d nga����i ardhur 03/2023 Dog + Regji. RKS

16 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:55 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI NAVIGACION KLIMATRONIK RKS 2005

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:55 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 1.6 TDI RKS 2010

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:55 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 2.0 TDI RKS

8 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:54 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI ECO TEC MOTORR JAPAN 10-MUAJ RKS 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:53 Vetura , Prishtinë

SHITET BMW X1 SDRIVE 09/2011 AUTOMATIK + NAVI

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:53 Vetura , Viti

BMW Seria 1 2.0 Diesel Automatik 8+1 shpejtesi viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:52 Vetura , Prishtinë

BMW 520d FACELIFT VITI 2009 RKS

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:52 Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2.0 - DSG -AUTOMATIK - 2011 - RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:39 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7 AUTOMATIK DSG

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:37 Vetura , Prishtinë

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅��

9 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35 Vetura , Gjilan

BMW 116 2.0D. MANUAL 2014

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:33 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 3C 2.0 - AUTOMATIK - DSG - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:33 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 2.0 - AUTOMATIK - VITI 2012 -

9 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:33 Vetura , Gjilan

BMW 320D X-DRIVE

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:31 Vetura , Prishtinë

Bmw X1-2.0 sdrive- viti -2013- Rks

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania Vetura me Qera +38345880888

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99€

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:31 Shitorja Vetura , Gjakovë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw 2 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione