Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

BMW 320 - Shitja e veturave të markës BMW Seria 3

BMW , 2392
VW Volkswagen , 1111
Audi , 317
Opel , 274
Ford , 87
Peugeot , 80
Renault , 70
Fiat , 60
Citroën , 57
Seat , 31
Škoda , 24
Alfa Romeo , 17
Land Rover , 15
Hyundai , 15
Jeep , 15
Nissan , 12
Toyota , 12
Volvo , 11
Mitsubishi , 10
Smart , 10
Mazda , 9
Chrysler , 7
MINI , 7
Kia , 7
Rover , 7
Honda , 7
Dodge , 6
Daihatsu , 6
Lancia , 6
Suzuki , 4
Jaguar , 3
Subaru , 3
Chevrolet , 3
Dacia , 2
Pontiac , 2
Daewoo , 2
MG , 2
KTM , 2
Porsche , 2
Isuzu , 1
Lotus , 1
DeTomaso , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Acura , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Artega , 1
Aixam , 1

Dëshironi të gjeni veturën e duhur pa humbur kohë? Eksploroni gamën tonë të gjerë të veturave BMW 320. Ky model bënë pjesë në serinë e 3-të të BMW-së dhe është gjithçka çfarë ju kërkoni në një veturë.

Shfletoni faqen tonë dhe gjeni mijëra shpallje për vetura BMW 320 në shitje duke filluar nga BMW 320D X Drive, BMW 320 automatik, BMW 320 M-Paket, BMW F30 320D dhe modele tjera të veturave BMW 320.

Dje 15:41
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 €

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:42
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania Vetura me Qera +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Sht 12:46
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Sht 12:46
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Sht 12:46
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 09:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Bmw 320 Xdrive Touring 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:10 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:10 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:09 Vetura , Prizren

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:09 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:47 Vetura , Prishtinë

Opel Mokka AUTOMATIK

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:32 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C CLAS 200 CDI,VITI 2015,RKS---MUNDESI NDRRIMI

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:32 Vetura , Prishtinë

TOYOTA AURIS 1.4 B 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:31 Vetura , Prishtinë

TOYOTA YARIS 1.3 BENZIN 2008,RKS,KLIME

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:24 Vetura , Gjakovë

BMW

16 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:52 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 R-LINE AUTOMATIK

16 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:22
Linku:
Vetura , Ferizaj

BMW 116 Facelift 12/2016 - 048600200

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:27 Vetura , Pejë

Opel Zafira 1.8 Benxin viti 2001 RKS 4 Muaj

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:27 Vetura , Pejë

Golf 1.9 TDI

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:16 Vetura , Vushtrri

Shitet Toka

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:10 Vetura , Mitrovicë

Shitet Toka

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:26 Vetura , Ferizaj

��•BMW 320-DiESEL -2001 RKS CLiMATRONiKë NDRRiM��

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:38 Vetura , Prishtinë

VW Touran - Automatik - 2013 - 1.6 Diesel - 105 PS

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:35 Vetura , Lipjan

Automatik bmw 320. 2.0 d viti 2002 rks ni vit

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:23 Vetura , Prishtinë

BMW 520i M- PAKET FULL I DOGANUAR 2013

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:21 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA D FACE LIFT 166.000 KM I DOGANUAR 2014

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:21 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 6 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:21 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:21 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK RKS 2011

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:21 Vetura , Prishtinë

SKODA FABIA FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:20 Vetura , Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:20 Vetura , Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI 141.000KM I DOGANUAR 2013

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:20 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

15 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:28 Vetura , Prishtinë

BMW 530d xDrive M-Package (Facelift) viti 2014

27 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:59 Vetura , Prishtinë

Bmw

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:02 Vetura , Prishtinë

Opel Insignia 2014Automatik 2.0CDTI 140ps FaceLift. RKS

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:01 Vetura , Pejë

Opel Insignia 156000km FaceLift 2.0EcoFlex 2015- I Doganuar

12 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:56 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

11 700 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 16:48 Vetura , Vushtrri

GOLF 7 1.6 MANUAL - RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:42 Vetura , Prishtinë

VW TOURAN - 1.9 DIZELL TDI - AUTOMATIK DSG - VITI 2006 -

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:39 Vetura , Fushë Kosovë

Tiguan 2.0Tdi R-Line Automatik DSG 4motion RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:39 Vetura , Fushë Kosovë

Audi Q2 Facelift 2016 Gjendje perfekte RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 16:35 Vetura , Prishtinë

Shitet Citroen Nemo 1.4 hdi

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:32 Shitorja Vetura , Prizren

Bmw 320 XDrive

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:32 Shitorja Vetura , Prizren

Bmw 320 XDrive

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:25 Shitorja Vetura , Prizren

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 16:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 €

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Vetura me Qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 16:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 16:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 Euro

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 16:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania Vetura me Qera +38345880888

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 €

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Jeni duke kërkuar të blini një veturë BMW 320? Tashmë ju jeni në vendin e duhur. MerrJep.com ofron një gamë të gjerë të veturave BMW 320 në shitje. Shikoni shpalljet, analizoni përshkrimin dhe mblidhni informacionet e nevojshme për të kryer blerje të suksesshme.

BMW 320 në shitje


Nëse jeni duke kërkuar për një veturë që mund t'ju sjellë shpejt në destinacionin tuaj, BMW 320 është një zgjedhje e shkëlqyeshme. Ky model bënë pjesë në serinë e 3-të të BMW-së, e cila është një ndër seritë më të sukssesshme ne histori të BMW-së.

Veturën më të kërkuar BMW 320, mund ta gjeni edhe në MerrJep.com. Ky model i veturës ka gjithsej 3.665 shpallje të listuara në kategorinë e veturave.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar veturë me marsh automatik, manual, benzinë apo disel, në MerrJep mund t'i gjeni të gjitha modelet përfshirë BMW 320D X Drive, BMW 320 automatik, BMW 320 M-Paket, BMW F30 320D, BMW 320i dhe modele të tjera veturash me vite të ndryshme prodhimi.


Regjistroni shpallje falas dhe shisni BMW 320 në MerrJep


Është koha për të shitur makinën tuaj, por ju nuk doni të bëni pazar duke shkuar nga një auto sallon në tjetrin? Me MerrJep kjo është e mundur!

Uebfaqja MerrJep.com ka gjithsej 70.000 vizitorë në ditë dhe pa dyshim që disa prej tyre do të jenë të interesuar për veturën tënde.

Kategoria e BMW 320 ka të listuara mijëra shpallje, andaj, nëse dëshironi që edhe ju të jeni pjesë e saj dhe ta shisni veturën tuaj në kohë reale dhe pa humbur kohë, ne ju rekomandojmë të regjistroni shpallje FALAS. Mjafton të plotësoni formularin për regjistrim dhe shpallja juaj do të jetë e dukshme për mijëra vizitorë ditor.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione